Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális, hogy nem tudom...

Normális, hogy nem tudom kinyújtani a lábujjaimat a platformos cipőben, vagy túl kicsi méretet vettem?

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint hogy a cipőben összegörnyedve vannak a lábujjaid? Ha így van gondolom akkor nagyon kényelmetlen, és ebben az esetben nem lesz jó a méret.
2016. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam egy 38-ast, de kotyogott és előre csúszott benne a lábam. Aztán a 37-est végül megvettem, jobban passzolt, de a 4 kisebb lábujjam kicsit össze van húzódva benne, nem tudom teljesen kiegyenesíteni.

Ez az első platformos cipőm, nem tudom, hogy így kell-e neki lenni, vagy egyik méretet se kellett volna megvenni :(

2016. júl. 18. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a platformhoz... sarka mekkora?
2016. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a hegyes orrú cipő átka...
2016. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BulmaSwan ***** válasza:
Fúúú.. Nekem is volt egy helyesebb orrú bokacsizmám. Szépnek szép volt. Mikor felpróbáltam még jó is volt. Persze meg is vettem, de utána több napi hordás alkalmával kiderült, hogy mégse jó. Ugyanígy legalább 3 lábujjam görnyedt volt. Fájt is néha benne hosszabb séta után. Azt a hónapot még kihúztam benne aztán soha többet. Inkább elmegyek és megpróbálok 60 cipőt, akár többször is, de jó legyen.
2016. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!