Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel éttermi vacsorára?

Mit vegyek fel éttermi vacsorára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az az igazság hogy nem voltam meg étteremben fiúval. Családdal igen, de az teljesen más. Az a lényeg hogy második évfordulónkon a barátom étterembe vinne, és fogalmam sincs mennyire kell kiöltözni. Eszembe jutott hogy fekete magassarkú, fekete mini ruha, és van hozzá ég piros blézerem. De aztán azon gondolkodtam hogy lehet hogy túlzás. Segítsetek legyszíves, előre is köszönöm! :)

2016. aug. 1. 00:52
 1/7 A kérdező kommentje:
*egy piros
2016. aug. 1. 01:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen étterembe mentek?
2016. aug. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na az az amit nem tudok, meglepetés lesz. Nem egy kfc, vagy egy sarki hamburgeres az biztos:D azért vagyok gondban a ruhával, nem tudom mennyire "puccos" a hely. Valami olyan szettet kéne összeállítani ami jó lenne egy kevésbé puccos étterembe is, illetve egy igényesebb helyre is.
2016. aug. 1. 01:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kb annyira öltött ki mintha mondjuk szìnházba mennél az biztosan elég lesz :)
2016. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kis fekete ruha szerintem tökéletes választás, a piros blézert viszont hanyagolnám, ahelyett inkább egy bőrdzseki :)

bár nem tudom mennyi idős vagy, de 25-ig még bőven "lazíthatod" egy kicsit az elegánsabb szetteket

2016. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2016. aug. 1. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
étterem függő, de mindenképp valami ruhát magassarkúval. a ruha étteremről függően legyen csini
2016. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!