Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre jó ez az ing? Kép

Esküvőre jó ez az ing? Kép

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy ing mániás, így nem is hordok, de most esküvőre kötelező lenne. Szerintetek jó ez? Nem tudom kell hozzá nyakkendő, vagy jó nélküle is? Ki hogy hordaná? Csajok véleményét is várom.

Természetesen ki lenne vasalva, meg nadrághoz is veszek övet fel.

[link]

[link]



2016. aug. 1. 15:25
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon trendi, akár nyakkendö nélkül is, a lazább hatás kedvéért.
2016. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyakkendőt felejtsdel!!

És türd fel az ingnek az ujjait! :)

2016. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gombold ki a legfelső gombot, tűrd fel az ing ujját és nyakkendő sem kell. Elegáns de mégis laza leszel:)
2016. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ing jó. Nyakkendővel borzasztó.
2016. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kis csini csillogos😊

Nekem is tetszik jol áll, bár en rajongok a nyakkendős pasikért, de lehet nélküle jobban állna, ahogy érzed

2016. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor a nyakkendőt hanyagolom, nem is szeretem. Igen a csíkok fényben megcsillannak ezért is inkább olyan alkalmibb ing, nem hétköznapi, csak ezért nem tudtam nem túl hivalkodó-e. De akkor ezek szerint elmegy.
2016. aug. 2. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!