Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemre tulzas magassarkuban...

Egyetemre tulzas magassarkuban jarni? Mit gndoltok? Pro/kontra ervek?

Figyelt kérdés
Van 2 db fekete magassarkum (10 cm a sarka), es nagyon kenyelmes mind a 2 cipo, olyan szinten, hogy egesz nap kibirom benne. Arra gondoltam, hogy az idei evben kicsit elegansabban oltoznek, tavasszal/osszel ballonkabat, valami csinos terdig ero ruhaval, magassarku, nyaron pedig magassarku csizma, ruhaval esetleg leggings, hosszitott felso
2016. aug. 3. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem túlzás. Persze nem tudom milyen messziről jársz be vagy mekkora a kampusz... nekem egyetemistaként nem volt kilométerhiányom soha. Ha meg a többség máshogy öltözik, még ki is néznek. Persze ha mások is járnak ennyire elegánsan, akkor nem ez nem szempont.
2016. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eleg kicsi az egyetem, nem egy hatalmas epulet, annyira sokat nem kell gyalogolni. Magassarkuban nem igazan jarnak, ballonkabatot, farmerrel szoktak ugyan hordani, de magassarkut nagyon kevesen es nagyon ritkan.
2016. aug. 3. 18:21
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha középiskolában 12 cm fölötti magassarkúkban járnak a 9-esek akkor szerintem nyugodtan felveheted egyetemen:D
2016. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem szoknyákhoz v. egyberuhákhoz nagyon csinos lenne, viszont mostanság sokan mindenféle szűk gatyákhoz hordják, azokkal szerintem nagyon nem illik össze.

Szóval, ha a stílusod és a többi ruhád is nőies, akkor szerintem bátran hordd őket! :) Úgyis olyan egyforma mindenki az egyetemeken, szinte minden lányon farmer van, egymást majmolják, nincsenek egyéniségek... Te legalább egy színfolt lehetsz a sok egyforma lány között. :) Egyébként egy szép szoknya/ruha nagyon csinos tud ám lenni kisebb sarkú vagy akár hagyományos, lapos bőrcipővel is. Ilyesmire gondolok pl.: [link]

Egy ilyen cipővel szerintem még bájosabb, nőiesebb is egy szoknyás szett. Nem beszélve az aranyos balerinacipőkről. :) Persze a világért sem szeretnélek lebeszélni a magassarkúról, csak azt szerettem volna kifejteni, hogy véleményem szerint nem ettől lesz egy lány nőies, mégha ez egy fiú szájából kicsit talán furcsán is hangzik... :)


Bocsi a hosszú szövegért, azért remélem tudtam segíteni. :)

25/f

2016. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A magassarkurol nem akarok most lemondani. Eleg sokat jartam mindig lapostalpu cipoben az egyetemen, mar nem szeretnem. Mindenkepp magasat szeretnek.
2016. aug. 3. 19:29
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem semmi probléma vele, ezzel nem sértesz meg semmilyen illemszabályt. Az én szememben viszont azok, akik rövidnadrágban, esetleg papucsban flangálnak az egyetemen, nem tisztelik az egyetemi légkört.
2016. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem túlzás. Ha kényelmes és tudsz benne járni akkor rendben van. Én is szoktam hordani, persze nyilván nem akkor amikor az adott óra megköveteli a lapos cipőt.
2016. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Túlzásnak nem az, csak szerintem nem praktikus. Egy szaktársam mindig szoknyában és magassarkúban járt, és senkit nem érdekelt. A többség nadrágban és sportcipőben volt nálunk.
2016. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem kinézetre nem túlzás, néha én is van, hogy akár egész héten magassarkúban járok egyetemre! viszont attól még, hogy kényelmes a cipő, nagyon fárasztó tud lenni egész nap a csempén járni benne, mert ugye a magassarkúk talpa általában elég sima, és csúszik. szóval ha késésben vagyok, akkor hiába szeretnék futni, nem merek :D vagy neked recés van?
2016. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nagy Zsó válasza:
Én is abban jártam, mégha mindenki a vállamig ért.:)
2016. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!