Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szeretitek mikor a...

Lányok szeretitek mikor a pasik megnéznek titeketvagy beszólnak, mikor csini egészruhában, magassarkúban vagytok?

Figyelt kérdés

Milyen sztorijaitok vannak,beszólás,baleset,bármi...

Milyen ruha volt rajtatok mikor történt valami...


2016. máj. 8. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A pasik nemcsak akkor néznek meg, ha ilyen szettben vagy (ha jócsaj vagy). Ez inkább a lányok szokása.
2016. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%

En imadom. Hihetetlen jo erzes :)

23L

2016. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,valami konkrét sztori?1-es,2-es?
2016. máj. 8. 10:24
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

Baleset: sorban álltam, és egy lány kosara beleakadt a ruhámba és mikor emelte, a szoknyarész is vele emelkedett.

Beszólás: cigánylány csapat, végigmértek, "á ribánc..."

Egyéb1: egy lány a villamoson megkérdezte, hol vettem a ruhám, mert nagyon tetszik neki.

Egyéb2: felváltva kapok lenéző, tikkelő, elismerő tekintetet lányoktól. Nyilván pasik is néznek, de nem a ruhám miatt :P


#1

2016. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ment a zöld,köszi
2016. máj. 8. 10:38
 6/17 anonim ***** válasza:
2016. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
46%

Persze, minden vágyam, hogy valami vadidegen pasi, akit magasról lesz-rok közlési és dehumanizáló kényszerében beszólogasson nekem.


Ne csináljunk már úgy, mintha ilyen inzultus csak csinos ruhában lévő nőkkel esne meg lol.


Ilyen sztorikra vered a farkad, vagy mi?

2016. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sunshine de hülye vagy!!!!
2016. máj. 8. 12:09
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

ha megnéznek, az nyilván jól esik EGY BIZONYOS HATÁRIG, azért ne bámuljanak kocsányon lógó szemekkel és tátott szájjal, főleg ne ilyen rusnya vén kéjencek. ha egy helyes pasin látom, hogy tetszem neki, akkor annak örülök pl.

de beszólni nem kell, nem azért öltözöm fel csinosan, hogy idegenek hozzám szóljanak. nagyon gáz, hogy egyes férfiak meglátnak egy szoknyát és már nem képesek uralkodni magukon.

2016. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azt mindjárt gondoltam ha egy jóképű pasi néz,akkor mosolyogtok,még a szoknyát is feljebb húzzátok...

No comment

2016. máj. 8. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!