Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek hogy a mellbimbóm...

Mit tegyek hogy a mellbimbóm ne látszódjon át a fürdőruhában?

Figyelt kérdés
Van pár fürdőruhám aminek imádnám a felső részét ha nem látszana át a mellbimbóm. valami trükköt esetleg tudnátok hogy ne látsszon át? és egyáltalán miért gyártanak ilyen darabokat? előre is köszi a kulturált válaszokat.

2016. aug. 5. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Próbáld meg h oda raksz egy zsepi(darabot) és azt le ragasztod v vmi hasonló...de sztem várd meg a többi választ is
2016. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van benne szivacs vagy valamilyen vastagabb réteg vagy csak szimplán a fürdőruha anyaga? Lehet kapni ilyen szivacsokat, ha elviszed egy varrónőhöz, akkor szerintem meg tudják csinálni, bár ez gondolom a fürdőruhától is függ. Mondjuk nem tudom, hogy mennyibe kerülne, de ha nagyon szereted, tetszik, akkor lehet, hogy megéri megcsináltatni. Esetleg lehet kapni ilyen tapaszokat, amik direkt arra vannak, hogy ne látszódjon át a mellbimbó a ruha alatt, de nem tudom, hogy ezek vízben mennyire megbízhatóak. Egyébként ezt én is utálom...Mostanában felsőkből is sok olyat gyártanak, aminek tiszta vékony, átlátszó az anyaga, de ha alá vesz valamit az ember akkor meg hülyén néz ki...én ezt nem értem.
2016. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak szimplán a fürdőruha anyaga nincs bent szivacs
2016. aug. 5. 20:21
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire nagy a melled és a bimbód?
2016. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát kb semmit, vegyél innentől olyat, amiben van egy vékony szivacs

amúgy átérzem a problémádat, nekem is van ilyen fürdőruhám, ami még jó lenne, de mivel csak egy anyagdarab, nagyon átlátszik


én amúgy azt nem értem, hogy van egy csomó olyan nyári felső vagy ruha, amit melltartóval nem igazán lehet felvenni, mert a pántja mindenhol kilátszik (gondolok itt a mély hátkivágásra), de amúgy meg vékony az anyaga, így nélküle hordhatatlan, ha vkinek nem kicsi a melle

pedig láttam néhány olyan jót :\

2016. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szivacsot kell varratni bele.

És hogy miért gyártanak ilyet? Mert szerintem sok nőt nem érdekel ha átlátszik a mellbimbó... ami mindenkinek van, nem nagy dolog.

2016. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmit. A legtöbb embernek van mellbimbója, mindenki tudja, hogy van mellbimbód, nem hiszem, hogy annyira meg kell ijedni az ilyesmitől :D Ha nagyon zavar, varrj bele szivacsot, de nem igazán értem, miért olyan nagy probléma ez.
2016. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Semmit ne tegyél, ne vedd el a fiúk örömét a

strandon, hogy egy igazi mellbimbót láthatnak:)

2016. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Koncentrálj arra, hogy ne rázzon ki a hideg.
2016. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Merülj a vízbe nyakig, akkor nem látszik. Ha meg kijössz, irány a törülköző és tedd magadra!
2016. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!