Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Karórát szeretnék vásrolni,...

Karórát szeretnék vásrolni, de vékony a csuklóm és szerintem semmi sem passzol hozzám. Tudnátok adni nekem tanácsot ez ügyben?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok.kedvelem a modern,sportos,de még is férfias karórákat.

2016. aug. 8. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
miért ne passzolna semmi..az óraszíj méretét lehet állítani, a túl kicsi számlapú óra meg öreges
2016. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet vékony, hogy egy 41, esetleg 40 mm-es óra nagy legyen. Nyilván nem 46-48 mm-eset kell venni.
2016. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Vegyél szögletes órát, azok általában nem nagyok. Ha meg kör alakút vennél, akkor 40 mm-nél kisebb átmérőjűt.

Ez a Casio (MTP-1200A-7) pl. egy kisebb méretű férfióra, élethű képek, ekkora a valóságban is (37 mm):

[link]

[link]

2016. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ez biztosan passzolna a te vékony csuklódra. :) Kicsit húzós az ára, de nagyon szép és értékálló óra.

[link]

2016. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
2016. aug. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hello


Nembaj ha vékony a csuklód, a kis átmérőjű órának röhejes a megjelenése, ráadásul említetted hogy sportosat keresel.

Tiszta szívből a Vostok Europe-ot ajánlom:


[link]


Nekem Vostok Europe N1 órám van, nagyon megérte az árát, a minőség kifogástalan, és nagyon jól áll a szintén vékonyabbnak számító csuklómon.

Ez az amit keresel, ha belefér a keretbe, hosszútávra amúgy is ennyitől érdemes órát venni.

2016. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sgitséget :)
2016. aug. 14. 01:35
 8/9 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]


Nem a kisebb méretű férfióra röhejes, hanem az, ha egy keskeny csuklójú pasas aránylag nagy órát visel. ;) Hosszú évtizedeken át a standard férfióra mérete (átmérője kör alak esetén) 35 mm körül volt. Csak az 1990-es években kezdődött a túlméretezett (40+ mm) órák divatja.

2016. aug. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
maradjunk annyiban, hogy a kisóra öreges benyomást kelt, a nagyobb az fiatalosat, vékony csuklón is
2016. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!