Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik! Titeket zavar, ha egy...

Pasik! Titeket zavar, ha egy lány anyajegyes?

Figyelt kérdés
A lábamon van egy pár anyajegy, nem sok..és nem is nagyok, csak emiatt nem merek fölvenni pl szoknyát..lehet hülyeség...de engem kicsit zavar...és, hogy szerintetek ez semmiség..?Fiúk, titeket zavar, ha egy lány lábán van anyajegy? 14/L
2010. ápr. 18. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
ha szőrös a lábad akkor zavar
2010. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 igabcsy ***** válasza:

Nem zavar. Nincs abban semmi rossz. Én pl. szeretem a párom anyajegyeit.

Ez miatt ne legyen kisebbrendűségi érzésed, és ne zavarjon. Nyugodtan vegyél fel szoknyát, elsőnek amúgyis a láb formáját nézzük meg, és nem azt, hogy van-e rajta pötty vagy nincs.

És persze fontos, hogy ne legyen szőrös (legalábbis nekem).

2010. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség..az anyajegyről nem tehet az ember..ezt a tréfát.. :D Ha szőrös,vagy igénytelen,büdös,koszos a láb az a visszataszító,nem pedig egy pici pötty,ami teljesen természetes!Inkább szexepil..
2010. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem meg az arcom tisztaszeplő na?:) :P

15l

2010. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is megnéztem a lábamat és én is találtam anyajegyet de één eddig észre sem vettem szerintem pont szép
2010. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor jó..köszönöm a hozzászólásokat..megnyugodtam:D (nem nem szőrös a lábam stb..)igényes vagyok magamra..(néha túlságosan is:D)
2010. ápr. 19. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindenhol sok anyajegyem van, kissebbek agyobbak.Az arcomon is lehet találni.Néha zavar, de együtt tudok velük élni.:)
2010. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Nekem még a homlokomon is van vagy tíz és egyáltalán nem nézek ki problémásan. :D

Örülj, hogy nem pattanásaid vannak, mert azok viszont szarul néznek ki. :P

2010. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!