Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten melyik üzletekben...

Budapesten melyik üzletekben lenne érdemes 44-46-os méretben ruhákat keresnem? 20/L

Figyelt kérdés
Fel szeretnék menni Pestre vásárolni,hogy színesítsem a ruhatáram,de nem sok boltot ismerek,csak amik itt nálunk vannak,de voltam már fent egyszer régebben és szinte csak olyan boltokra találtam az arénában,ahol agár méretek voltak,és ettől kicsit depis lettem. Ezért szeretném kérni a segítségeteket. Örülnék ha boltokat mondanátok,és mondjuk bevásárló központokat,hogy melyikbe érdemes mennem. Előre is köszönöm :)

2016. aug. 9. 22:16
 1/4 anonim válasza:
Kik, C&A, Takko ezekbe kapni nagyobb méretekben is csinos ruhákat.
2016. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

C&A boltokban vannak nagyobb méretek.

Egyébként nézegesd meg a boltok webshopjait, hogy ott mekkora a legnagyobb, amit árulnak.

2016. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tescoba is vannak az F&F-be nagy méretű cuccok
2016. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
C und A az Arénában, esetleg a Váci utcában, illetve a Hádánál is vannak jó cuccok.
2016. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!