Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tinédzser fiúk/lányok szerinte...

Tinédzser fiúk/lányok szerintetek ez okés így?

Figyelt kérdés

Nincsen szerencsére pénzügyi problémája a családomnak,viszont azért nyilván nem egy sokmilliós villában lakunk.

Húsvétra kaptam pénzt is. 30.000 Ft-ot és szeretnék beújítani a ruhatáramba. Ja és 15 éves fiú vagyok.

Szóval perpillanat van egy elég menőnek számító nike air max-es cipőm és ez az egy cipőm van amit hordok.

Pólóból 4-5 New Yorkeres, és 2 pulcsi amik nem annyira gázak,de mivel ez a kettő van ezért mégis az.

Ja és 1 nadrág.

Szeretnék még egy ilyen 20.000 Ft-os cipőt és ezen kívül kéne még 1 v 2 csőgatya és még 2-3 póló.

Szerintetek ez kijön? Jó lesz? Szerintetek milyen márkát és stílusú dolgokat vegyek? Ez a ruhatár nagyjából menő lesz?

Előre is köszi a válaszokat és mindenkinek mennek a zöld kezek! ;)



2014. ápr. 21. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lesz, de nem biztos hogy kijön :)
2014. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan nem vagyok már tini, de ha csak a cipő 20, akkor talán még egy farmert tudnál venni a H&M-be ha van nálatok, de számolj azzal hogy 8-9ezret elkérnek értük.

Póló olyan 2-3500ft között mozog, sok helyen. felsők már megint csak drágábbak


Tekintve hogy nálunk Miskolcon csak H&M van ami normálisnak mondható, ezért én oda járok az esetek túlnyomó többségében, és így is elég szép látványos ruhatárat kitudok hozni. csak hát legyen rá keret :)

21F

2014. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vaagy veszel márkás cipőt ami sokáig bírja ( ízlés dolga, én NIKE-ot használok ) és kínai cuccokat, amik normál esetben is csak max. 1-1,5 évig bírják, de maradjunk a biztos 0,5-1 évnél. Akkor vehetsz még 2 pulcsit meg 3 nadrágot.

Legalábbis én így gazdálkodom.

2014. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
cipőt kiválasztottam :) 20.000 Ft-ból meglesz :) úgy döntöttem,hogy rövid nadrágot veszek,mert az olcsóbb is, plusz mostmár járhatok rövid naciba nyár végéig vagy talán még szeptember is szóval sokkal jobban megéri mint venni egy hosszú nacit amit kb most 1 hónapig hordanék csak. :)
2014. ápr. 21. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a ruhatár jó lesz, viszont valószínűleg nem fogsz kijönni 30 ezerből, főleg hogy 20 ezer a cipő. a nadrág már magában legolcsóbban 5 ezer, de inkább 10.
2014. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rájöttem :( pont ezért kicsit beleadok a zsebpénzemből és akk ilyen 40.000 Ft lesz és akk veszek még 1 pulcsit. Egyelőre ennyi :/ :(
2014. ápr. 21. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Milyen cipő az, amihez ennyire ragaszkodsz az ára ellenére is?


Én idősebb lány vagyok, de nem akarnék 20 ezerből 2 nadrágot és 3 pólót kihozni, mert az a minőség rovására megy. Inkább egy picit olcsóbb cipőt vennék, akár outletben egy korábbi modellt (nekem így lett csinos classic kollekciós Adidas utcai cipőm 6500 forintért).


Pólót férfinak leginkább Espritet vennék, a barátom csak azt hord, hihetetlenül jó minőség. Színe, anyaga ugyanolyan 2 év elteltével is, a varrások mentén nem csavarodik, mint a H&M-es. Igaz, kétszer annyiba kerül, de nem kell fél év után áttenni a csak otthon hordható cuccok közé.


Aki nem teheti meg, hogy szezononként tízezreket költ ruhára, az figyelje inkább a leárazásokat és vegyen ugyanazért a pénzért jobb minőséget, mert azért luxusnak tartom 4-5000 forintos pólókat pár mosás után selejtezni, mert már úgy néz ki, mint egy darab rongy.

2014. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem a cipővel kezdeném...mert egy cipő elég hordani, én is úgy szoktam, de azért a nadrágokat és felsőket válogatva sokkal különbözőbb kinézeteket tudsz magadnak szerezni...a cipőt gyakran észer se veszik, a többi feltűnőbb...A cipőt a következő bevásárlásból venném a helyedben, de jó vásárlást azért!: )
2014. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia:) nem hiszem, hogy aktuális, de én épp ma voltam bevásárolni pár cuccot és benéztem a New Yorker-be és a C&A-ba. Nem tudom, hogy ezek vannak-e a közeledben, de eléggé jó leárazások voltak. (Bár én a női részlegen voltam)Hátha betudsz szerezni pár jó kis ruhadarabot :) 14/L
2014. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!