Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a cipőt és szoknyát fel...

Ezt a cipőt és szoknyát fel lehet együtt venni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2016. aug. 11. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
szerintem igen
2016. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, de lehet egy teljesen fehér platform sneakerrel jobban mutatna.
2016. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat. (ünneplőnek lesz :)
2016. aug. 11. 15:23
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Nyugodtan
2016. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Az én stílusomtól ez nagyon messze áll( anonim magassarkú imàdók hello), de ha máson látnám semmi kivetnivalót nem látnék benne :)
2016. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Ez csupán az én véleményem lesz:


számomra egyik sem egy ünnepi darab, a szoknya sportos a gombok miatt, a cipőről inkább nem mondok véleményt.


Véleményem szerint nevetséges lesz ez az összeállítás.


HANGSÚLYOZOM, ez csak az én véleményem, ha neked tetszik és jól érzed benne magad, akkor nyugodtan vedd fel! :)

2016. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Fellehet venni, de nem fog jól kinézni. Alapjáraton egyik darab sem tetszik, együtt pláne nem. De ha te ebben akarsz megjelenni ünnepségen, hát lelked rajta:D
2016. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A cipőről annyit, hogy van magassarkúm is, de utálom, így úgy gondoltam, ha lehet, ezt veszem fel. Van még fekete bokacsizmám is, ilyen ünneplős, de hát nyár van :D

A szoknyákat eleve utálom, de van egy ehhez hasonló bársonyszoknyám, amit még úgy ahogy elviselek. Nem tudom elképzelni sportos ruhákhoz, ami meg kép fent van a webáruháznál, szerintem röhejes, kivéve talán, ha annak a szoknyának az anyaga farmer, és az látszik is. Ez pedig csak az én véleményem. De lehet akkor inkább maradok a nadrágnál.

2016. aug. 11. 17:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem. Ez a cipő csakis nadrággal mutat jól. Farmerral. Ha ünneplőnek akarod, akkor vegyék hozzá egy fekete szűk farmert és fehér inget, meg egy fekete blézert.

A szoknya pedig szerintem egyáltalán nem kényelmes, fel fog csúszni járás közben, mivel merev anyag, valamint nagy rá az esély hogy, belátni a gombok között.

Vannak oxford cipők amik illenek szoknyához, de ez nem az a kategória, ahhoz túl robosztus.

2016. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!