Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy nagyon vékony anyagú...

Van egy nagyon vékony anyagú midiruhám, és átlátszik rajta a bugyi vonala. Mit csináljak? Ha mondjuk francia bugyit veszek fel, és úgy látszik át, az kevésbé ciki vagy csak rosszabb?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg úgy, hogy alá veszel egy rövid fehér szoknyát. Vagy ha tutsz varni, akkor varsz egy fehér anyagból egy olyan "darabot".
2016. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Most nem értem, hogy a bugyi színe üt át, vagy az látszik, ahogy a csípődnél "bevág".

Ha előbbi, akkor szerezz be egy testszínű bugyit. Ha az utóbbi, akkor pedig vannak lézervágott bugyik, amik állítólag nem vágnak be, ezt tudom javasolni.

Ha mindkettő, akkor vegyél testszínű lézervágott bugyit. :)

2016. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Nekem szinte minden miniruham ilyen es tangat veszek ala :)


16/L

2016. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
3: akkor jó k**rvásan nézhetsz ki...
2016. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Próbálj tangát, vagy vannak varrás nélküli bugyik is, amik nem ütnek át (mondjuk én egy olyannal egyszer pórul jártam :DD), vagy vegyél a ruha alá egy vékony szoknyát, vagy alakformáló ruhát.
2016. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dolli1993 ***** válasza:
52%
Testszínű, varrás nélküli tanga.
2016. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Minek a tanga? Bugyi se kell alá.
2016. aug. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, be fogok szerezni ilyen testszínű, varrás nélküli bugyikat :)
2016. aug. 13. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!