Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, hogy nem...

Szerintetek gáz, hogy nem szeretem a nadrágokat?

Figyelt kérdés

Minden lány farmerban jár, én pedig minden alkalomra szoknyákból, ritkán rövidnadrágokból, különböző vastagságú és mintájú harisnyákból és különböző stílusú cipőkből állítom össze a ruházatomat.


Szerintetek velem van a baj, hogy nem látom csinosnak magam és kényelmetlenül érzem magam abban, amit mindenki más imád?

Vagy más is van így?



2016. aug. 12. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Mindenki azt hord, amiben jól érzi magát!
2016. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis, pont ellenkezőleg! Jó hallani, hogy létezik még ilyen különleges lány is, mint te. :)

Egyébként egy ilyen nadrág szerintem jó alternatíva lehet néha szoknya helyett: [link]


Nadrág, de mégis csinos, nőies, különleges. Te mit gondolsz róla?

Egyébként nálunk is mindenki farmerban van, sajnos. Mindenki csak egymást majmolja. :(

Ellátogathatnál néha ide a környékre, biztosan különleges színfolt lennél a sok tömegcsajszi között. :)

25/f

2016. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz, nincs ezzel semmi baj. Ha fiú lennél, extrémebb lenne ez :D De így? Nem baj, ha nem mindenki olyan, mint a többség.


Én a szoknyákat nem szeretem, ezzel sincs gond. De farmerom se sok volt életemben... Mindenki farmert hordott, én pedig fekete szövetnadrágot :D (Egyszer fekete farmert.) Miért hordanám azt, amin nekem nem tetszik vagy kényelmetlen, túl merev...?

2016. aug. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs ezzel semmi baj. Azt veszel fel amit akarsz és amiben jól érzed magad:)

Én speciel azért nem hordok szoknyát, mert akkor csak egy darab húsnak tekintenek és nem is olyan környéken mozgok ahol nem félteném a testi és lelki épségem egy szoknyás napomon.

2016. aug. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2, ne kezdd megint!!!!


Amúgy szerintem nem baj, ha nem szereted a nadrágokat, mindenki hordja azt, amiben jól érzi magát!

2016. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dehogy baj. Nekem is kényelmetlenül a nadrágok, úgyhogy én folyton rövidnadrágban járokmég akkor is ha hideg van. Mondjuk én fiú vok.
2016. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!