Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ázsiai divat? Mi az a valami,...

Ázsiai divat? Mi az a valami, ami a koreai ill. más ázsiai származású lányok szoktak hordani a combukon, egy fekete csík annak mi a neve.

Figyelt kérdés

Ill. hol lehetne megrendelni. Az alábbi linken az első jobb oldali lányon látható.

[link]



2016. aug. 13. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Combfix
2016. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

:D

Combfix mint tipikus ázsiai divat

2016. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
42%
Megint egy ostoba liba, aki azt hiszi, ázsia egy kollektív kultúra és etnikum része.
2016. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a válaszokat! Nem hittem volna, hogy közutálatnak leszek kitéve ha felteszek egy normális kérdést. Valóban. Úgy gondoltam, hogy ez esetleg valami különlegesebb dolog, ugyanis ilyen combfixet, SEHOL nem találtam! Ha már itt tartunk, és olyan buta libának tartotok,magatokat pedig olyan rohadt okosnak, akkor esetleg linket is küldhetnétek, hogy hol lehet ilyet rendelni! Az esetleges további válaszolókat megkérném, hogy ne tituáljanak (ismeretlenül) hülyének! Köszönöm a megértést!
2016. aug. 13. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Egy pixeles mini kép alapján még linket is akarsz? Ne már!
2016. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebayen biztos van.Ott mindent mrgtalálsz.
2016. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!