Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok: szerintetek 15 éves...

Lányok: szerintetek 15 éves fiún milyen hosszú rövidnadrág a legjobb?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert mostanában sok lánytól hallottam hogy fiúk is hordhatnak elég rövid rövidnadrágokat. Én eddig olyan combközépig érőt hordtam. Most gondolkozom, hogy vegyek-e rövidebbet.

2016. aug. 14. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne vegyél sztem rövidebbet. Én ha ránézek egy fiúra, akkor a térdig érőre, vagy max nagyon kicsit fölé érőre mondom azt, hogy ideális, és ha combközépig ér, arra legyintek, hogy "szíve joga, nekünk lehet, nekik is, ekvégre meg lehet főni ekkora hőségben".

De annál följebb.. Hogy mondjam szépen.. Első gondolatom az, hogy a Nap helyett eme úriember szolgáltatja a meleget.

De hordd azt, ami neked a legjobb, minden lánynak más jön be, egy véleményre nem lehet alapozni :)

16/l

2016. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
magad miatt hordj olyat, ami neked tetszik, ne mas miatt, amugy szerintem se valtoztass
2016. aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a combközépig érő még teljesen jó, az annál rövidebb szerintem fiún nem néz ki jól
2016. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A combkozepig ero jo, az meg pasis ... de annal rovidebb mar "lanyos", ha erted...
2016. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gondoltam. Maradok a combközépig érő rövidnadrágoknál, nem akarnék melegnek látszani.
2016. aug. 14. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Alaktól függ.


Ha vastag, kövérebb vagy, akkor a térdig vagy éppen térd fölé érő lazább fazon a legjobb. :)


Ha átlagos/vékony vagy, akkor viszont a feszülős fazon áll jól, ami combközépig ér vagy kicsivel rövidebb, és a fenekeden is feszül. :)

2016. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Átlagosnál kicsit vékonyabb vagyok.
2016. aug. 14. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor neked legjobb ha combközépig ér, vagy egy picit rövidebb. :) A lényeg hogy mindenképpen feszülős fazon legyen, combodon és fenekeden feszüljön! :)
2016. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!