Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez elég elegáns? Ti mit...

Ez elég elegáns? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátom szülei mghívtak egy helyre ahova elegánsabban kell öltözni, persze nem kisestélyire gondolok. Ők eléggé gazdag család és a szülei sokat adnak a megjelenésre. Én viszomt nem igazán vagyok ilyen habosbabos hercegnős lány. én inkabb a laza stílust pártolom. Szoknyát semmiképp nem vennék fel mert kényelmetlenül ereznem magam benne. Na a lényeg hogy szerintetek egy ilyen ruhaösszeállítás jó lenne egy "első találkozás-puccos helyek" programra?

[link]


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. aug. 15. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem.
2016. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Olyan, mintha valami több éve kinőtt iskolás ballagási szerkó lenne rajtad...? Ennél valószínűleg a "puccos hely" kiszolgáló személyzete is jobban fest.

Ha nem akarod elárulni, ne mondd el, hova mentek, pedig segítene segíteni. Étterem, vagy egyéb program; milyen napszak...

Ha elegánsan akarsz, akkor a nadrág (szoknya csak jobb volna) hosszán is növelni kellene.

Az, hogy valami elegáns, nem jelenti egyáltalán, hogy habosbaboshercegnősnek kell lennie.

Tényleg segítő szándékkal.

2016. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez nagyon gáz.
2016. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
neee. oké, hogy az egy fehér blúz, de az anyaga, fazonja miatt inkább hétköznapi, mint elegáns, így fekete melltartóval (??ha jól látom) meg pláne. rövidgatya mehetne, de nem ilyen rövid. ennyire nincs is meleg, hosszúban is kibírod. egy elegánsabb ujjatlan blúzzal jó lesz egy sima fekete hosszúnadrág is.
2016. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ez minden csak nem elegáns..
2016. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
A rövidnadrágot le kéne cserélni egy normális elegáns hosszúszárú nem farmer anyagú nadrágra és kész is!
2016. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez a rövidnadrág biztosan nem valami egyberuhát sem szeretnél felvenni semmiképp mert ahogy előttem is írták tényleg szoknya lenne a legjobb
2016. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is inkább hosszúnadrágot vegyél fel. szerintem a cipőd magassarkú legyen, mert laposban sokkal nehezebb elegánsnak lenni. valami ékszerit is vegyél fel, az sokat dobna rajta..
2016. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem tenyleg tudni kene hova mesz.Mert szerintem jo ez az osszeallitas,eleg elegans.De mivel nem tudom pontosan hova mesz ezert egy bizonyos mertekig jo.Remelem segitettem :)
2016. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Inkább vegyél fel egy hosszú fekete, vagy farmer nadrágot, és egy kicsit testhezálló blúzt, egy magassarkúval.

2016. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!