Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor mondják valakire azt,...

Mikor mondják valakire azt, hogy "tanárnénisen öltözködik"?

Figyelt kérdés

Milyen ruhákat kell viselni ahhoz, hogy azt mondják valakire, hogy úgy néz ki, mint egy tanárnéni?

Képeket is linkelhetnétek olyan ruhákról, amik szerintetek "tanárnénisek". Előre is köszi a választ! :)



2016. aug. 15. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ránézel valakire, és azt a benyomást kelti, mintha egy tanárnéni lenne. Pl nekem a hosszú barna szoknya az olyan. Én mondjuk amúgy szeretem a "tanárnénis" öltözködési stílust, nekem tetszik. Meg a nem túl vidám, nem túl színes ruhák, hanem kicsit komolyabb fajta viselet. De szerintem ezek jók:)
2016. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magasan záródó, leginkább galléros felsők, blúzok - főleg az ilyen aprómintás, bézses-barnás egyenes vonalú fazon. Hosszú A-vonalú vagy ceruzaszoknya, magas derekú kivitelben (magas derekú mehet az enyhén trapéz- vagy egyenes szárú szövetnadrágra is). Törpesarkú fekete vagy barna cipők, "Böbe baba" fazon, hozzá esetleg zokni. Tarisznya jellegű táskák. Vagy esetleg vmi régiesebb fazonú, poshadt árnyalatú kosztüm. Testszínű harisnya.
2016. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem minden belefer ebbe a kategóriába, ami nem a mostani csücsörítős stb erőltetett divat.
2016. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kontyba kötött haj, klasszikus vastag keretes szemüveg.

A színek: a barna,szürke,bézs,téglaszín,bordó bármelyik árnyalata.

Térdig érő ceruzaszoknyák,blézer, gombos ingek (lehet mintás is), kis sarkú,de elegánsabb fazonú cipők.

Bár a mai világban egy tanár öltözködésébe már minden belefér. Van olyan tanárom,aki teljesen úgy öltözködik,mint egy mai tinédzser.

2016. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem kell unalmasnak lennie. Vannak szexi tanárnénik is😋
2017. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a klasszikus "tanárnénis" kinézet a fehér ing, fekete szoknya, fekete magassarkú és a szemüveg. :) De ki hord manapság ilyet, ugye? :D
2017. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!