Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatok Budapesten...

Hol találhatok Budapesten szép ruhát, amiben esküvőn vendégként megjelenhetnék?

Figyelt kérdés
Kicsit teltebb alakom van, max kb. 8 ezer forintban gondolkodnék, és nem tudom, hol lenne érdemes körbenézni, hogy csinos alkalmi ruhát vehessek. A C&A és H&M kollekciókat már megnéztem, ott nem találtam olyat, ami tetszett volna, csak feketét, de azt kérte a menyasszony, hogy olyat ne vegyünk fel. Esetleg valamelyik Hádában is érdemes lenne körülnézni? Milyen boltot ajánlotok még?

2016. aug. 15. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az Orsayban vettünk egy gyönyörű ruhát <3
2016. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a "kicsit teltebb", én 46-os méret vagyok, hádából és tescoból vannak ruháim, a tesco nekem mostanában egy kicsit öreges (vagy mondjuk nem fiatalos), de azért körülnézhetsz, különösen ha magasabb vagy. a háda az elég kétesélyes (vag van ruha, vagy nincs), de ha rá tudsz szánni pár órát, érdemes végigbogarászni. nekem a kedvencem a sugárban lévő háda, az darabáras.
2016. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
40-es a méretem, és egyelőre annyit tudok, hogy mindenképp vállpántos ruhát szeretnék venni. A Sugárban a Hádában még nem voltam, de néztem róla képet is, és egész nagynak tűnik. Köszönöm az eddigi tippeket! :)
2016. aug. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!