Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szép ez a táska? Iskolába?

Szép ez a táska? Iskolába?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 16. 08:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2016. aug. 16. 09:00
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem jó.Én is ilyesmit vettem a New Yorkerben csak az kicsit igényesebben néz ki.:)
2016. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
50%
Á, more, hát ez nem iskolatáska. Mi fér ebbe bele? Ez inkább ilyen utcai sminkes shoppingos szatyor. Ez már inkább: [link]
2016. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, azért merem remélni, hogy nem általános iskoláról beszélünk(bár azon sem lepődnék meg).

Nekem picit mainstream, sok lánynál látok ilyen táskát(ennek ellenére nem rossz!) de amúgy ha neked tetszik, akkor kit érdekel?

2016. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Shoppingos szatyor xdd jajj #3 😂
2016. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nemnem gimirőlvan szó nyugi :DD hármason besírok :DD Köszi a válaszokat!
2016. aug. 16. 09:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Jol nez ki, viszont eleg kicsi:D

Nekem is hasonlo van csak nagyobb!:)

2016. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szép, csak nem való iskolába. Nem arra van kitalálva, h napi 6-7 tanóra könyveit cipeld benne. A füle túl rövid, hogy vállra tedd, a hosszú pántja pedig pár hét után leszakadna.
2016. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szép táska, igazi alapdarab, elegáns, egyszerű, mindennel lehet kombinálni és elég tágas, sok könyv belefér, akár nagyok is. Jó választás!
2016. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
6-7 tanóra könyvét gimnáziumban nem cipeli már senki.De még hátizsákban sem.Én rendszeresen bent hagytam a suliban,és füzetből tanultam.Felesleges is vinni,az ember válla leszakad.Nem ér annyit,mert 1000 megoldás létezik.Egyébként táskákról annyit,hogy én nem venném meg,de csak azért nem mert nagyon egyszerű és már nagyon sok lánynál láttam.Ha ez a H&M-es verzió,akkor elég nagy is a cuccoknak.Most már nagyon sok lány viszi ilyenbe a cuccát az iskolákba.Szerintem nincs ezzel semmi baj.Attól,hogy valakinek nem tettszik a tény,nem fog mindenki rögtön iskola táskát használni.Ráadásul a nőiesebb stílusú lányok öltözékéhez nem is illik a hátizsák.
2016. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!