Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen hátizsák illik fiatalos...

Milyen hátizsák illik fiatalos, elegáns, de laza zakóhoz? Megy hozzá egyáltalán?

Figyelt kérdés
Fura lehet a kérdés, de van ez a tuti zakó, és annyi cuccot kell munkába cipelni, hogy a mostani táskámmal az egyoldalú terheléstől fáj a hátam. És inkább táskát váltanék, mint kabátot...:D Képet, linket, márkanevet vagy bármit szívesen vennék.
2008. szept. 30. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hátizsák egyáltalán nem megy zakóhoz, akármilyen laza.akkor inkább válltáska, de úgy hogy nem az egyik válladon van, hanem átveted magadon keresztben, és akkor talán nem olyan megterhelő. Mi lenne mondjuk egy kézi táskával? gondolom itt Aktatáskra...bár lehet az meg már túl elegáns lenne.
2008. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia.Kérdésedre a válasz sokmindentől függ.Milyen színű anyagú stb a zakód.De azért megpróbálok segíteni.Először is manapság minden divat mondhatnám,de azért mégsem szeretnél nevetségesen kinézni gondolom.Tehát szerintem zakóhoz mégha sportos is semmikép ne sporthátitáskát,hanem inkább valami könnyű bör vagy műbör tatyót válassz.Ha sötét a zakód sötétet ha világos akkor világosat.De inkább elegánsabbat mint sportosat de azért kényelmes legyen,mert hát első az egészség.Ha nem találnál ilyet akkor inkább legyen sportos mint egészségtelen.Képet vagy ilyeneket nem tudok adni inkább tanácsolom menj be egy szaküzletbe(táska bolt vagy menedzser üzlet)és vidd a zakódat is magaddal és próbáld össze öket.Amelyik a legjobban passzol és neked is tetszik vedd meg és meg van oldva a probléma.Sok sikert.
2008. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon kedvesek vagytok! Féltem, hogy nem is jön válasz. Kedves 2. válaszoló! Örülök, hogy szerinted van rá esély, és megfogadom a tanácsodat.
2008. szept. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!