Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék FIATALOS koktélruhá...

Hol tudnék FIATALOS koktélruhát venni molett alkatra?

Figyelt kérdés
Most lesz a szalagavató, és az afterpartyra én is szeretnék beújítani valamit. 46-os a méretem, de arányos és formás vagyok. Végignéztem már ezer és ezer oldalt, de nem találtam olyat, ahol lenne szép ruha az én méretemben (csak idősebbeknek való kétrészeseket...). Előre is köszönöm a segítséget! :)
2011. szept. 24. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyenre gondoltál, de a koktélruha eleve nem épp tinidivat kategória, tehát jó lenne tudni, mit értesz fiatalos alatt.


A legegyszerűbb egy jó szabású "kis fekete", amihez veszel egy jópofa, bolondos cipőt, hozzá illő látványos bizsukkal, hajjal, sminkkel, és szevasz.


Természetesen lehet színes is, főleg ha találsz, egy empire szabású ruha, vastagabb vállpánttal, vagy rövid ujjakkal teljesen jó lenne.

Rengeteg házhoz rendelős netes bolt van, bonprix, teszvesz, otto, stb, és rengeteg butikban is lehet kapni hasonlót.

Kisebb üzletekben több szerencséd lehet. De néha jobb turikban is remek nagy méretű koktélruhákat lehet kifogni.


Csak időt kell rá szánni (és pénzt).

2011. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem például ez szép: [link]


de érdemes elmenni alkalmi ruhákkal foglalkozó boltba, nem mondom hogy mindenhol, de néhol tartanak ekkora méretet is. Ha pedig végképp nem találsz semmit, akkor csináltass egy jó varrónővel, árban kb. ugyanott jössz ki.

2011. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, akkor ajánlom a Dress Boxot az Árkádban, vagy a Westendben.

De a C&A-ban is ki lehet fogni jókat, én is ott vettem a kis feketémet.

2011. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fú, köszönöm, a Bonprix nagyon jó, és még a méretemben is van! :)
2011. szept. 24. 18:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam ma a Dressboxban, és nagyon jó ruhák vannak a méretemben! Köszönöm! :)
2011. szept. 26. 21:11
 6/6 anonim válasza:
2011. dec. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!