Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket szeretitek a legjobba...

Melyiket szeretitek a legjobban:CSőgatya, cicagatya, szoknya? Több lent

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ti melyiket szeretitek:P Sokan mondják,hogy egy lánynak nem áll jól a csőgatya,ahaa,jaa,szerintem ez viccnek is rossz..
2016. aug. 17. 10:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Tovább:Na meg persze a legnagyobb hülyeség:p en speciel a csogatyat szeretem a legjobban,a cicagatyak is jok szerintem,a szoknya is,attol fugg igazabol.Van ami gaz van ami jol nez ki:)
2016. aug. 17. 10:06
 2/6 anonim válasza:
Csőgatya :)
2016. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányokon cicanaci, feszülős skinny csőgatya.


Fiúkon szintén feszülős skinny csőgatya, ugyanúgy mint a lányokon is. Cicanaci kevés fiúnak áll jól.

2016. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoknyákat szeretem, mert az nem olyan tucat és unalmas mint a divatgatyák. Na meg nőies, nem tinikislányos mint a cicanaci például.
2016. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utlso valaszolo:Ugyaan,hagyjuk msr..inkabb a szoknya a tobbnyire kislanyos.Abbol is van szep,de sztem egyaltalan nem rossz a csogatya sem,ezzel nem minden szempontbol ertek egyet:)
2016. aug. 17. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:
skinny jeans-csonaci
2016. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!