Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem neten egy Nike Air Max...

Vettem neten egy Nike Air Max replica cipőt. Gondoltam ugyanúgy néz ki, mint az eredeti. Egy Apollo cipő volt rányomtatva egy nike jellel. Mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Tippem sincs , 20 éve vettem egy REEBOK másolatot , RECBOK colt ráírva , 2 hónap után mállott feslett minden rajta .
2016. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem hordod?
2016. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert szerintem elég egy béna hamisítvány.

És ha ez nem lenne elég a képen sötét terepmintás cipőnek nézett ki, és kaptam egy terepmintás csillámporos Apollo kínais cipőt 10000.

2016. aug. 18. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval téged bepaliztak. Azt az Apolló Nike cipőt kB 3000ert pont el tudod adni. Szóval vagy hordoz vagy nagyot buksz rajta.
2016. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt meg mindig nem ertem miért vesz valaki hamisat ha nem futja igazira.

Nevetséges a sok kamu airmax MK táska, OBAG taskak. Felismerheto.

Én imádom az obaget nekem eredeti taskaim vannak pont ezért azonnal látom ha valaki kamuval villog.

2016. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!