Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudom eladni a használt...

Hol tudom eladni a használt ruháimat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ruhám van, most szelektáltam őket. Kb. 100 darab van ami új és használható, de nekem nem kell. Nem szeretném kidobni, inkább pénzzé tenném. Interneten keresztül már próbáltam, vaterán, jófogáson és nem ment. Úgy gondolom, az emberek szívesebben vásárolnak élőben. Turkálóknak nem tudom eladni, mert nem adhatok számlát. Valami ötlet?

2016. aug. 20. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Nyiss egy használt ruha boltot! De ha újak, és nem kell neked, miért vetted meg?
2016. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hirdess garázsvásárt. Vagy keress facebookon olyan eladós csoportot, ami a lakóhelyedhez tartozik.
2016. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gardrób csere, facebook csoportok. Az árazást pedig gondold át mégegyszer, lehet túl sokat kérsz a holmikért. A hirdetések címében mindig tüntesd fel a méretet és adj egy rövid leírást a holmiról. Mindig legyen mellette egy két jóminőségű kép a ruháról.
2016. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!