Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hol és milyen fehérnem...

Lányok, hol és milyen fehérneműket vásároltok?

Figyelt kérdés
Én eddig az olcsó bugyikat,melltartókat vettem, nem komplett szettet, csak úgy ezt is, azt is. Viszont, észrevettem, hogy sokkal jobban érzem magam a bőrömben, ha minőségesebb fehérnemű van rajtam. Szeretnék váltani. Francia bugyit hordtam eddig, de csak olyan pamutfélét. Nem volt túl minőséges, mert leszakadt róla a masni, kiszakadt a gumis része, elnyúlott. Mit javasoltok, hol és milyet vegyek? Illetve mennyit belőlük?
2016. aug. 20. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

én leggyakrabban a h&m-ben szoktam, nem mondom, hogy egész életre szóló minőség, de szépek vannak és viszonylag jó áron. alapdarabokat a tezenisből is be lehet szerezni, viszont ott azért vannak ízléstelenebb darabok. nagyon szépek az oyshoban, women's secretben és intimissimiben vannak, de nekem azok már túl drágák.

olyat vegyél, ami neked tetszik és kényelmes is, ez nagyon fontos. esetleg lehet egy-két szexisebb szetted, bodyd, amit a barátodnak veszel fel.


amúgy olyan szó nincs, hogy minőséges:D

2016. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még minőségibb darabok a Triumphban vannak, de az már tényleg drága. :D

Amúgy én általában a H&M-ben és a Tezenisben vásárolok.

2016. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Skinny, Oysho, H&M általában.
2016. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!