Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik márka éri meg jobban?

Melyik márka éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Új cipőt szeretnék venni az őszre,és úgy gondoltam idén befektetek egy márkásra,hogy ne kelljen mindig újat venni x összegért 4 havonta.Kinéztem egy Puma cipőt,ami nagyon nagyon tetszik,de nagyon sok ruhámhoz nem illik,és azt mondják a Puma hamar szét is jön.Bár garancia van rá,de ajánlották hogy nézegessek Le Coq cipőket is.Találtam is egyet ami tetszik,(az orrán kívül legalábbis) olcsóbb is,és jobban illik hozzám,meg állítólag sokkal tovább is bírja mint a Puma.Tökéletes lenne majdnem minden szempontból,de még is ott van bennem valami ami miatt nem tudok dönteni,és bár világos hogy a Le Coq-ot kéne választanom(a szempontok alapján)de fogalmam sincsen melyik lenne a jó választás,semmi képpen nem akarok pénzt kidobni az ablakon.Tapasztalat?Köszönöm a válaszokat előre is,nagy segítség lenne!

2016. aug. 21. 12:19
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Ha drágábbat szeretnél, akkor ajánlom, hogy legyen vízálló, mivel ősszel sokat esik az eső. Én egy gyógycipő boltban vásárolok ősszel mindig, és amiket ott veszek, több mint 3 évig is kitartanak, és szépek is maradnak. Nekem az Ara nagyon bejött, 4 éve vettem, és nagyon újszerű még mindig, és esős időben is nagyon jó hordani. Elég drágák, de szerintem megéri nagyon.

2016. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat,de én speciel a márkára lennék kíváncsi melyik érné meg jobban!:) Más márkától nem tetszenek a cipők,de köszönöm!
2016. aug. 21. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2015 tavasszal lett véve egy Puma cipő és még mindig nagyon jól bírja. Semmi probléma nincs vele.
2016. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol mondták, hogy a Puma hamar szétjön, de az a többségre nem igaz. Én nagy Pumás vagyok nem egy Puma cipőm volt már és nagyon bírják a strapát pedig kaptak rendesen. Nem mondom, hogy nem mennek szét egy idő után, de ez minden cipőre igaz és én aktívan használtam őket. A legöregebbi amit máig használok azt 2008-ban vettem (és nem is egy csúcs Puma cipő) és azon kívül, hogy az oldalán kicsit megrepedezett a műbőr és a talpánál a ragasztás kezd levállni (nem vállt le) és a talpa elkopott kicsit semmi baja nincs. A 2010-ben vett Basket II-esem pedig a mai napig nagyon jól bírja csupán annak is az oldalán van egy kicsi repedezettség, de azon kívül semmi. A Le Coq-ról nem tudok nyilatkozni.
2017. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!