Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kezdhetnék azzal a Deichma...

Mit kezdhetnék azzal a Deichmann-os cipővel, amiről leoldódott a festék?

Figyelt kérdés
A héten vettem a Deichmann-ban egy cipőt, ajánlottak hozzá ápolószert, de nem vásároltam meg, mivel már van itthon kettő is. Az egyik egy zöld csomagolású (nano vario), amiről egy eladó azt mondta egy korábbi vásárláskor, hogy inkább csak bőr cipőn használjam, ezért ajánlott egy másikat, egy narancssárgát, aminek faktor4 a neve. Mivel a most vásárolt cipőm is hasonló, mint amihez a narancssárga ápolót megvettem, ezért lefújtam vele az egyiket, és gyönyörűen leoldotta a belső oldaláról a sötétkék festéket. Azért került a cipő oldalára is a spray-ből, mivel elég idiótán porlaszt, így akármennyire is óvatosan fújtam, nem csak magára az anyagra került belőle. Plusz megjegyzem, egyébként sehol sincs feltüntetve a használati útmutatóban, hogy oda ne kerülhetne, vagy esetleg oldó hatású lenne. A vicc az, hogy mindkét flakonra rá van írva, hogy szintetikus cipőkre ajánlják + a zöldre az is, hogy oldószermentes - tehát nem értem, miért tanácsolta azt nekem az eladó, hogy inkább a narancssárgát használjam. Egyszer már vittem vissza cipőt, mivel néhány napos hordás után lekopott az oldalán a festék, de nem cserélték ki, mert esztétikai hibának számít. Valaki volt már hasonló helyzetben? Ti visszavittétek? Lehet kapni valamilyen festéket esetleg, ami eltakarná a fehérre kopott részt?
2016. aug. 21. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is vannak problémáim a deichmann-al

szerintem ha megvan még a blokk akkor menj be egy üzletbe és mond el ezt a történetet

2016. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy csak most jelzek vissza. Mindenképpen visszaviszem a cipőt, ugyanis más helyeken, főként az orránál is lekopott róla a festék 1-2 hordás után.
2016. aug. 31. 18:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendesek voltak, levásárolhattam a cipő árát.
2016. szept. 4. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!