Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a vty-s és a...

Mi a különbség a vty-s és a kínai tornacipők között?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

A minősége.

Nekem volt/ van mindkettő. A vty-s sokkal kényelmesebb, tartósabb, jobb anyagból gyártják. Pl van olyan kínai tornacipőm, amit egyszer felvettem és úgy hajítottam ki a kukába, mint macskát .... Ugyanis hiába volt jó a méret, olyan kemény volt az orra belülről, hogy a körmömet szabályosan visszafelé nyomta és otthon vettem észre, hogy csupa vér a zoknim (nem, nem volt hosszú a lábkörmöm)

Amiben hasonlóak, hogy ugyanúgy beleizzad a láb...

2016. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A kínaiak talán még jobban is bírják, na de a Deichmannosak... Körülbelül ötször vásároltam ott cipőt, mind az öt alkalommal vissza kellett vinnem, mert pár napon belül szétjöttek. Pedig én úgy vigyázok a cipőimre, mint a két szememre. Legalább az eladók készségesek voltak, és gond nélkül visszaadták a pénzem. Azóta is inkább fizetek 60-70 eurót egy cipőért, de az biztosan szolgál éveken keresztül.
2016. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minőségre nem sok de a vty cipőt 6 hónapon belül garanciával visszaviszed ha elszakadt. Kinaiba is visszaviheted de ott korberohognek.
2016. aug. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
vty-s cipőkre van gari, plusz én egyszer próbáltam akínaiban tornacipőt, de olyan kemény volt a talpa, hogy lépni nem lehetett benne normálisan, mert nem hajlott...
2017. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!