Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködés szempontjából...

Öltözködés szempontjából melyik az a karóra amely mindenhez menne hétköznapi viseletre?

Figyelt kérdés

Rosegold óraház és fekete bőrszíj vagy pedig szintén Rosegold óraház és barna bőrszíj?


(Férfi vagyok) Barna bőrszíjjal már volt órám azt mondták az jól állt nekem, viszont tartok tőle, hogyha felveszek egy sima kötött fekete pulóvert majd ősszel, ahhoz jobban menne a fekete bőrszíj!



2016. aug. 22. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:

a fekete mindenhez megy, viszont szerintem a barna borszij elegansabb

en maradnek a barnanal :)

2016. aug. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így vélekedtem végül, de legvégső esetben, lesz egy fekete bőrszíjam is, aztán ha cserélni kell, hát cserélni kell :D
2016. aug. 23. 08:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Omegát vagy egy Rolex-et fémszíjjal, azzal nem nyúlhatsz mellé és mindenhez megy, az öltönytől a strandgatyáig.
2016. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!