Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már mindenki drága boltokban...

Már mindenki drága boltokban vásárol ruhát csak én nem?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt válaszokat is meg a környezetemen is látom hogy mindenki ilyen h&m meg c&a-ban vásárol a drágább Zara meg stb. Én leginkább kínaiban szoktam vásárolni és nem én vagyok az egyetlen ez biztos! Vannak még olyan emberek akik onnan öltöznek?

2016. aug. 25. 18:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

c&a még nem is drága...

1000-2000 forint/ póló... a kínaiban se hiszem hogy nagyon tallálnál 700-800 alatt.

2016. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
találnál*
2016. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbben nem a drága boltokban vásárolnak, hanem az olcsóbbakban.
2016. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

H&M pont nem drága. Rengeteg olcsó cuccuk is van. Általában az alapdarabok. De mást is lehet találni jó áron. Mivel nagyon nagy a választék, ezért nyilván vannak drágább cuccok is.

C&A hasonló, csak kicsit más korosztályt céloz meg.

Zara valóban drágább, de ott is rengeted akció van, amikor olcsón lehet vásárolni.

Kínaiban már egyébként kb. annyiba kerülnek a ruhák, mint ezekben a márkás üzletekben.

2016. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kb. annyiba hát nem mondanám. Egyszer bementem egy sima kötött lulcsi 8 ezer meg normális farmer minimum 6 ezer határ a csillagos ég. Nekem nincs pénzem plhsz 2-3-4 akár 10 ezreket kidobni ugyanazért a ruháért csak azért mert az egyikbe bele van varrva a h&m címke. De nem ítélem el aki ott vásárol szépek a ruhák örülök, hogy van pénzük csak arra voltam kívánci van-e olyan mint én akinek ez is számít. De ezekszerint elenyésző :)
2016. aug. 25. 18:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

5: De pl. H&M-ben ezer féle cucc van. Drága is. Olcsó is.

Pólók vannak 1200-ért, szoknyák 2-3 ezerért, ingek 2-3 ezerért. Ennyibe szerintem a kínaiban is kerülnek.

Nyilván vannak drága cuccok is. De hát körül kell nézni. Mindig vannak alapdarabok, sima pamut szoknyák ruhák, hosszú és rövid ujjú pólók, azok olcsók. Az én kedvenceim a 100% pamutból és biopamutból készült pólók.

2016. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is kínaiban vásárolt ruhákat hordok.

De olykor szoktam a NewYorkerben, Takkoban és a H&Mben is vásárolni, és

tényleg vannak ezekben a boltokban is jó áron kapható cuccok, viszont ha az egész ruhatáramat ezekből akarnám összeállítani, arra sajna nemigazán lenne pénzem. Azért nem olyan olcsók, mint a kínai üzletek.


Én azt mondanám hogy a drága boltokban előfordulnak olcsó cuccok is, és az olcsó üzletekben is előfordulnak drága cuccok.

2016. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

En pl. egyaltalan nem vasarolok kinaiban. Utalom! Eddig akárhány kinais cuccot vettem mindegyik tönkrement... Pl. A szanda, szétszakadt. Legutobb a baratnom akart elmenni a kinaiba, elkísértem nagyon megtetszett egy felso, megvettem. Masnap vissza kellett vinnem...

Amnesia, H&M, Zara, Retro, Devergo, Mayo Chix stb. boltokbol vasarolok leginkabb... Fehernemuim van ami kinais ugyan, vagy J.Press.

2016. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem sem olcsó a kínai egyáltalán, a farmerek ugyanannyiba kerülnek mint a C&A-ben. Alapvetően turizok, akkor megyek "sima" boltba ha hirtelen kell valami. A kínai jó lelőhelye a felirat nélküli pólóknak, és szezonon kívül is lehet kapni gyerek sulis cuccokat (ünneplő, tornaruha, tornacipő), vannak olcsó táskák és bőröndök. De nem nagyon szeretem amúgy. Régen a kínais cipők tök korrektek voltak, ma már azt a 2800Ft-ot se éri meg... leszerepeltek nálam rendesen.
2016. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

,,A kínai jó lelőhelye a felirat nélküli pólóknak"


Akárhányszor voltam kínaiban minden volt csak felirat nélküli póló nem...

2016. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!