Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az outfit prostis? Vagy...

Ez az outfit prostis? Vagy mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 28. 11:52
 1/9 H_Vivien válasza:
30%
Attól függ milyen alkalomra szeretnéd felvenni. Mondjuk a cipő nagyon csúnya, a ruha maga nagyon szép, de nagyon alkalomfüggő. Hol szeretnéd viselni? És ami a legfontosabb, alakfüggő, a szoknya hossza is kötött, nem minden alakhoz áll jól. Szerintem nehéz választás lenne. De prostisnak nem mondanám semmiképp.
2016. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem igénytelenül mutat.
2016. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A hosszaval nem lenne gond, mivel a labaim szepek, es jol allnak a terdig ero, terd folottig ero ruhak. A felso resze megint ok, mivel lenne mit beletegyek, mert C kosaras melleim vannak. A cipo helyett egy 14cm-s bezs szandalt vennek fel, es mivel este lenne, talan egy bezs blezert is. Viszont attol tartok, hogy nem vennenek eszre egy ilyen outfitben.
2016. aug. 28. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
inkább prolis... ja meg prostis is szerintem elég gagyi
2016. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg vagány bár lehet én sem venném föl!
2016. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Prostisnak nem mondanám, de nekem nem tetszik. Szerintem egy rendezvényen, ahol elegánsan kell megjelenni, ott nem illik mutogatni se a mellünket, se a hasunkat. Akkor sem ha ilyen alakja van egy nőnek. (Most ne a sztárokra gondoljunk, akik kisestélyiben jelennek meg, de közbe épphogy takarva van az a két dolog, aminek takarva kell lennie)

Ha a szoknya vonala ott végződne ahol a felső kezdődik, de ugyanúgy térdig érne, szerintem jól nézne ki. Persze nem ilyen magas cipővel.

2016. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 H_Vivien válasza:
69%

"Viszont attol tartok, hogy nem vennenek eszre egy ilyen outfitben"


??? Mi van? Hát akkor vegyél fel egy zsákot, vágd ki a köldöködig és tuti mindenki észrevesz. Ha csak az számít, hogy mindenki észrevegyen... Amúgy pedig, ha valaki egy jellemtelen 0, 0 egyéniséggel, bármit felvehet, attól még ugyanolyan szürke egér marad, mint egy könösben.

Mennyi idös vagy? Csak azért kérdezem, mert az írásod alapján egyáltalán nem vagy még felnőve ehhez a ruhához. A kevesebb néha több. Ha feltűnősködni akarsz és nem tudnád viselni ezt a ruhát inkább válassz mást, mert csak közönséges leszel benne, mintsem elegáns. Ha csak egy sima hétvégi buliba szeretnéd felvenni, hanyagold, ha egy színvonalas, nívós rendezvényre, akkor meg nem attól leszel csinos, hogy mindenki csorgatja utánad a nyálát, hanem, hogy elegáns vagy.

2016. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem prostis. Nekem tetszik! 15/L
2016. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
ha megvan hozzá az alakod, szerintem jól néz ki:)
2016. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!