Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vannak a mai fiatalok...

Miért vannak a mai fiatalok különböző stílusokba tömörülve?

Figyelt kérdés
Nem ismerem és nem is tudom milyen és hány stílus van,de csak egymással állnak szóba,nem tudom ennek mi az értelme? Mért nem úgy öltözködik, ahogy szeretne, nem pedig,ahogy valaki más diktálja "neki"? Idióták.

2016. aug. 29. 02:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jaham, hogy te arra a divatra gondolsz:D én nem (az vagyok aki irta hogy követi a divatot) Én inkább az ilyen "párizsi" divatra gondoltam.
2016. szept. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Jaaaa értem.:D

Tehát így gondolod (hülye példa) hogy a punkok csoportba vannak tömörülve? Áhh... Szóval. Én kogal vagyok és beszélgetek bárkivel. Persze ha van a közelben kogal akkor vele szívesebben beszélgetek.^,^

Ez talán azért van, mert megegyeznek az ízlések és van miről dumálni.X'D

2016. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én nem a punkokra gondoltam,az már réi divat. A mai stendekre gondoltam és Őket nem igazán láttam másokkal beszélni csak akik hasonló stílusban nyomulnak.
2016. dec. 14. 20:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert primitív, buta divatmajmok. Öszintén, nem bánom, ha nem beszélnek velem, így még jobban is járok. Egyébként vannak olyanok, akik követik a dibatot, mégis szoktunk dumálni. Nem mindig jó, ha általánosítunk.
2016. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!