Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen hibás ruhával?

Figyelt kérdés

Vettem a H&M-ben még korábban egy hosszú ujjú inget. (tunika szerű, hosszított)

Egy másik üzletben korábban már próbáltam egyet, csak akkor ott nem vettem meg, hanem pár héttel később máshol. Ott már így nem is próbáltam újra, csak vittem a megfelelő méretet a pénztárhoz. Később tűnt csak fel, hogy az egyik ujja sokkal szűkebb, mint a másik. Még az alkaromon is feszül, pedig az elég vékony. Sajnos a csere lehetőségről már lemaradtam, de nagyon szeretném hordani. Szerintetek lehet vele kezdeni valamit? Vagy vágassam el rövid ujjúnak?



2016. aug. 29. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hordtad még akkor visszaviheted.Nem tudom mennyi a garancia de a New Yorkerben is 6 hónap akkor gondolom ott is akörül.Minőségbeli garancia van.
2016. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza.
2016. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem már nincs meg a blokkom se... :/
2016. aug. 29. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit tágulni fog. Mosásnál is meg hordás közben is ha visszavinni már nem tudod.
2016. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vágd le az ujját, az ujjatlan ingek most nagyon divatosak, pláne ha hosszúak.
2016. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!