Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hord valaki ilyen boxeralsót?...

Hord valaki ilyen boxeralsót? Többi lent

Figyelt kérdés

H&M láttam ilyen fényes szatén vagy selyem anyagú férfi boxer alsókat. Ez most fűrdőgatya, vagy pizsama alsó, esetleg sima boxeralsó? Érdemes ilyet venni? Kényelmes? Nem túl b...is? Vannak vicces mesefigurásak, meg sima egyszínűek is belőle. Kb ilyenekre gondolok:

[link]



2016. aug. 29. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb nadrág alatt kényelmetlen, ha csak nem nagyon bő cuccokat hordasz.

Otthon hord a barátnődnek, ha neki tetszik :)

2016. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez züme satén de ha nylonbol lenne az sokkal kényelmeseb szellős. Rövidnadrágnak elmegy szaténbol ha nincs rajta slic
2016. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Továbbmentem a belinkelt oldalon ide: //www.google.hu/search?q=satin+boxer+shorts&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwic0LG4v-bOAhVEMZoKHcE7C8MQ_AUIBigB#tbm=isch&tbs=rimg%3ACW7cMro_1lQ2iIjiR6Gn3srEHjh_1D90ea4Lp7goF2qBLI6npbBPCWAddTfAF9fZTq9mI_1wahPYg7pizhyNXXHf59dPyoSCZHoafeysQeOERWJuKSVOgveKhIJH8P3R5rgunsRnXYhRKmixqIqEgmCgXaoEsjqehE9MY1ZYTPfMioSCVsE8JYB11N8Ef2JP6DJQGQtKhIJAX19lOr2Yj8Rkjl7A0XWkbcqEgnBqE9iDumLOBFCW1rOF11D8yoSCXI1dcd_1n10_1EWbH2T3RiuYv&q=satin%20boxer%20shorts

Háát, egész jó női bugyikban vannak a pasik. Te tudod, hogy szeretné e a párod.

2016. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jol mondod!

Boxer valoban mert azt hivhatjuk rovidgatyanak mert mind az csak az a kerdes hogy az a laza szabas hogy kenyelmes egy hosszunadrag alatt..

2016. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt olyan pasival dolgom aki ilyeneket hordott. Nekem tetszett, bár maga a szatén selyem nőies viselet, de fiatalok körébe azért sokan hordanak ilyen boxeralsókat.
2016. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!