Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy minden srác...

Miért van az hogy minden srác feszulös skinny farmert hord? Illetve ti fiuk a gombos sliccet vagy a cipzárosat szeretitek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
military nadrágot hordok cipzáros sliccel
2016. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Mert divat. Én a leggings típusút szeretem, aminek csak hátul van zsebe, elől semmi, ugyan úgy a latexnacinál.
2016. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Mert kenyelmes es jol nez ki!

Az hogy zippzaros vagy gombos az nem nagyon erdekel.

2016. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Én azért szeretem a feszülős skinny farmereket, mert nagyon jól áll, kiadja az alakom, és kényelmes is. :) És a cipzárasat szeretem.
2016. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
4-es, leggingset nem hordasz? Pl latexest vagy farmer hatásút?
2016. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

#4 vagyok.


A cipzárasat nem csak a sliccre értettem, mert van olyan skinny farmerom is, aminek még a szára is cipzáras bokánál, hogy könnyen fel lehessen venni, mert teljesen szűk, bokára is ráfeszülő fazon. :)

2016. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Sportoláshoz mindig lycra és spandex leggingseket szoktam hordani. :)
2016. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nagyrészt csak melegítőt hordok mostanában, de ha farmer akkor zipzáros. gombostól falra mászok, bár van egy gombos military gatyám azt elviselem:D
2016. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én mindig szűkebb farmerokat fordok. Kényelmes, abban érzem jól magam. Egy buggyos gatyában hülyén néznék ki. De az a nagyon feszülős skinnyt a másik véglet. Olyat nem hordok. Szélesebb vádlim, erősebb lábam van, így szerintem nem állna jól.

Van gombos és cipzáras gytám is. Egyik sem kizáró ok. A gombos, jó, mert véletlenül sem tud lecsúszkálni. Ugyanakkor komplikáltabb kihámozni belőle magam. Van előny, hátránya is.

2017. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!