Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen magassarkú cipőt...

Milyen magassarkú cipőt vehetnék fel gimnáziumba mindennapi viseletre? Nagy vádlihoz öltözködnék.

Figyelt kérdés
Nem tűsarkúra gondoltam, hanem inkább magasítottra, vagy nem tudom. Az a helyzet, hogy bármilyen nadrágot veszek fel, irtó csúnya a vádlim. Erre rátesz egy lapáttal, hogy sportoló vagyok, és még izmosodott is. Szeretnék viszont szép, formás lábakat akkor is, amikor nincs rövidgatya szezon, és nem tudom mennyire lenne meredek gimibe egy pici sarok, ami nem is magas, de legalább formál. Szerintetek? Illetve milyen nadrágok valók a nagy vádlihoz? Bő szárút nem szretnék :(

2016. aug. 29. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az alkatomtól függetlenül is sokat hordok telitalpú cipőket/csizmát.

pl. most a nyáron ezt nagyon sokat hordtam : [link]

meg ezt is :

[link]


Most őszre pedig ez tervezem megvenni : [link]


Egyébként nyilván nem mindennap járok ilyenben, a tornacipő is gyakran előkerül, de néha mégis jó egy picit magasabbnak lenni. :)


19L Végzős gimis leszek.

2016. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bokacipők vagy bokacsizmák alkalmasak lennének. Nem túl magasak, a bloss sarok miatt elég könnyű benne járni.

Nekem ilyenem van: [link]

2016. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1-2.ban még nem nagyon hordanak a lányok,legalábbis nekem ez tűnt fel.Én sem nagyon próbálkoztam.4.re viszont mindegy volt nekem,milyen magas a sarka.Magasabb sarkú cipőim vannak,mint amiket a előző válaszolók linkeltek.De nyilván én is alacsonyabb sarokkal kezdtem.A nagyon kicsi saroktól a vádlit még nagyobb lesz.A csizmák közül ha tényleg nagy a vádlid,akkor a bokacsizmákat én kilőném,ha a bokád vékony.Ha arányos a vádliddal,akkor mehetnek azok is.


Próbálkozz először telitalpú cipőkkel.Egyszerűbb bennük járni.

2016. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, mert ami már formál a vádlidon, annak elég magasnak kell lennie,s zerintem legalább 5 cm! Mindenképp olyat vegyél, aminek vastag sarka van (azért is, mert a vékonyabb gyorsan kopik, ha minden nap hordod, el lehet rá költeni a rakás pénzt), meg esetleg ha egy minimális platformja is van, az még kényelmesebbé teheti, úgy már simán ki lehet bírni benne egy napot! Főleg, hogy a nagy részében úgyis ülnöd kell. Meg esőben, hóban, hidegben is jól jön. Én tavaly egy magas sarkú bokacsizmában nyomtam végig az őszt és a tavaszt 11.-ben, egy nagy parám volt, hogy nálunk a suliban csúszós csempe van, amin még a túrabakancsom is meg tud csúszni, szóval egy magassarkú csizma a sima kis talpával semmit se tapadt. Meg tudtam szokni, de hát felejtős volt mondjuk becsengetésig kicentizni az ebédet, mert futni életveszélyes volt. Idén is fogom hordani ennek ellenére ezt a csizmát :)
2016. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!