Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik nadrág áll jobban egy...

Melyik nadrág áll jobban egy férfin?

Figyelt kérdés

Ha ennyire feszül a bokájánál: [link]

Vagy ha ennyire:

[link]

Csak azért, mert nekem viszonylag izmos a combom, a vádlim is, így ezek, amik alul, a bokámnál is feszülnek, általában felül idétlenül rám tapadnak, viszont a másik pont jó, de a bokámnál kb. olyan, mint a zarás képen....



2016. aug. 31. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Az elso!

Nekem olyan van es mivel testepitek jol kihozza a labam alakjat!

Es kenyelmes is.

A buggyos az oregemberes...

2016. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amugy miert baj ha rad tapad??
2016. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az első sokkal jobb. Inkább legyen feszesebb, az sokkal jobban néz ki, mint a bővebb. És az sem baj ha rád tapad, főleg ha izmos a lábad. :)
2016. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Hát szerintem nevetséges mikor egy pasira úgy tapad a farmernadrág, mint egy lányra a cicanadrág... Számomra nőies az ennyire szűk nadrág, de mindenkinek más az ízlése.
2016. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vajon miert baj az ha pasira is tapad es eppenseggel jo a laba??

Azert mert pasinak szuletett ezert dugdosnia kellene az alakjat bo szharokban kedves utolso!

2016. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Akkor járjál harisnyában. Egy nadrágnak nem kell rátapadnia. az nem nadrág akkor. Főleg nem egy pasin.

Az első gatya ezért irtó szánalmasan néz ki, a 2. elmegy.

2016. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A slim fit, vagyis a második sokkal jobban bejön nekem. A nagyon tapadós szerintem túl nőies egy férfin. Tinifiúknak még talán oké... :D Amúgy meg nem is kell teljesen simulnia a nadrágnak, hogy látszódjon, hogy jó az ember feneke/lába. ;)
2016. szept. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy ropi akkor a 2. Az első is tud jól állni férfin, én is hordtam annyira szűk nadrágot, de minimális edzéssel kinőttem. Egy kicsit megvastagodik a combod, a vádlid, és szinte már szorít, kényelmetlen, és a skinny-fit kinézet helyett kolbászhéjszintű lesz, kb. mintha 30 centis Tesco-s virslit dugnál a normál kotonba.


A "ne merd ócsárolni a tapadósruhát!" tömegnek annyit mondok, hogy mindenki a testalkatához hűen öltözködjön. Lehet hogy Petin jól mutat skinny farmer mert átlagos/vékony a lába, de gyúrós marcin már szarul fog kinézni. Én sem ragaszkodok a cicanadrághoz ha Donáldás Margit Mekcsiken-evő bajnokról van szó.

2016. szept. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem főleg az egyéni alkattól függ, hogy melyik a jobb. Van, akinek simán mindkettő jól áll. Ezen felül pedig függ attól is, hogy milyen szettnek a része. Ha téged zavar a nagyon tapadós, akkor természetesen a második a jobb választás, amivel véleményem szerinte semmi gond sincs, jól néz ki. A bokarész megítélésében még szerepet játszhat az is, milyen cipőt veszel fel hozzá, az első inkább ilyen kis lapos cipőkhöz megy (Vans vagy alacsony Converse), a második sokkal több mindenhez.
2016. szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6!

Nadragrol beszelunk nem harisnyarol!

Es egy nadragnak miert kell tokeletesen megtervezve , ne tul bo ne tul szuken , csak azert mert ferfi viseli??

Azt mindenki maganak eldonti mit szeret mert magadnak oltozol nem masnak!

7! Mitol noies?

Ezzel az eszjarassal ha latok egy non bovebb nacit az meg ferfias?

Vagy mert eleve nadrag van egy non...

Es ha jo a labad, feneked mert kimondottan edzel ra?

Akkor is dugdosni kell? Akkor minek edzel?

2016. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!