Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen farmer most a divat?

Milyen farmer most a divat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h milyen színű, megjelenésű, mintás vagy nem, stb.

2016. aug. 26. 21:14
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nagyon jól néz ki az egyszerű fehér nadrág rajta vízszintes vágásokkal nekem is ilyen van és nagyon szeretem
2016. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Színben elég nagy a szórás, de a nagyon világos, már szinte fehér farmer már évek óta nem jellemző.

Már 2-3 éve téma, hogy visszajön a trapéznadrág. Egy-egy fajtát lehetett is kapni, de most az új őszi kollekciókban elég sok van. Nem az a durván trapéz, mint a 2000-es évek elején, bár a C&A-ban ilyet is láttam.

Mintás? Szerintem ne. Csipkéset, horgolt rátéttel semmiképp, az r.bancos.

Egyéb mintából ami divat volt az elmúlt 1-2 évben, az ilyen batikolt hatású, foltos.

Illetve megint visszajöttek a tépett-szaggatott nadrágok, nekem 5-6 éve volt ilyen, most nem vágyom rá.

Maga az anyag már megint divatod, illetve mindig is az volt, de főleg nadrágban.

A farmerszoknyák, farmeringek a 90-es években voltak divatban, és most megint minden fast fashion boltban kapni őket.

De az is igaz, hogy visszatért a komplett 90-es évek, nekem kicsit vicces, mert én ebben nőttem fel.

A Tescoban, H&M-ben, c&A-ban ott van az egész tini korom ruhatára egy az egyben.

2016. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fehér gatya pékeknek, meg műtőorvosoknak való.
2016. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi...
2016. aug. 29. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!