Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek baj, ha ebben...

Szerintetek baj, ha ebben megyek évnyitóra?

Figyelt kérdés

Fehér póló, hosszú fekete nadrág, fekete szandál. Az iskolám oldalán azt írták, hogy ünnepi öltözékben kell menni. Van egy fehér blúzom, ami kb. 6 éve megvan, de nem tetszik és úgy érzem magam benne, mint egy bohóc, ezért nem akarok benne menni. Szoknyát sem szeretnék felvenni. Szóval szerintetek elfogadható ez a fehér pólós, hosszú nadrágos megoldás, mint ünnepi öltözet?

15/L



2016. aug. 31. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem hazazavartak ingért, mikor egy szebb, fehér felsőben mentem tavaly. De ez is iskola függő. Szerintem kibírod azt az 1-2 órát hülyén kinézve. Utána majd átveszed a mosdóba vagy valahol. Én is ezt fogom csinálni :D 15/L
2016. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz! Én mindig úgy mentem utáltam az inget és a szoknyát plusz több lány is úgy jött az osztályomból!:D Szóval szerintem nyugodtam mehetsz úgy..
2016. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Polo? Fekete nadrag?

Fiu vagy?

Nem hiszem el hogy egy egyoras rendezvenyre sem kepesek nemelyek elegansan noiesen megjelenni!

2016. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!