Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tornacipőt ki lehet valahogy...

Tornacipőt ki lehet valahogy tágítani egy kicsit, ha túl szűk?

Figyelt kérdés

Félek, hogy fájni fog benne a lábam egy idő után, mert elég szorosan összeérnek benne a lábujjaim.


Előre is köszi!


2016. aug. 31. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza. Mosásnál, még összébb is megy egy picit.
2016. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ollóval
2016. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegyél bele egy zacskóban vizet, és dobd be a fagyasztóba.
2016. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó: komolyan mondod?

Egyébként, még nem vettem meg, de nagyon tetszik és ott az üzletben, ahogy felpróbáltam, nem szorított, csak zavart, hogy egy kicsit össze vannak préselve benne a lábujjaim, de ne tudom, hogyha hordanám, akkor fájna is benne(?)

2016. aug. 31. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kitágultak a tornacipőim kb 1 hónap hordás után :) Amúgy a jeges nem vicc, olvastam már róla, de még nem próbáltam, elvileg beválik :)
2016. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi, igen utána néztem, és tényleg van ilyen. :)

Ezt nem is tudtam, hogy azok kitágulnak, de ez tök jó akkor! Valószínű megveszem, köszi a segítséget.

2016. aug. 31. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha amúgy méretben jó, csak kicsit szűkös, akkor az is segíthet, ha jól kitömöd nedves újságpapírral és hagyod megszáradni.
2016. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. szept. 1. 11:26
 9/9 BulmaSwan ***** válasza:
Ha felveszel a lábadra 2 rendes zoknit (tehát nem harisnyazoknit), és levizezed a lábad és belebújsz otthon úgy is kitágul.
2016. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!