Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony duci csajok, nők ti...

Alacsony duci csajok, nők ti szoktatok rendelni bonprix ről?

Figyelt kérdés

Ott vannak szép nagy méretű ruhák (pólók, nadrágok)


Alacsony nőkre is jók? (156cm)



2016. aug. 31. 19:16
 1/7 anonim válasza:
ez reklám ?
2016. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért lenne az?

Ez egy kérdés, hogy érdemes lenne-e onnan rendelnem....

2016. aug. 31. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak vélemények az oldalon, tudsz tájékozódni. Én eddig bármit rendeltem, mindenből a szokottnál kisebbet kértem, mert azt ajánlották, és be is vált, ott valahogy minden holmi túl van méretezve (kivéve a cipők). Sajnos alacsony nem vagyok, ebben nem tudok segíteni, de ott mindenki megírja, hogy ha rendelt, akkor elégedett-e.
2016. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen a véleményeket már olvastam :)

Sok helyen tényleg írták h 1 mérettel kisebb kell mint a táblázat szerint.


Csak kíváncsi lettem volna h alacsony csajokra is jók lehetnek e pólók nacik, mert ott nem igazán írtak centit csak méretet

2016. szept. 1. 04:59
 5/7 anonim válasza:
Én is rendeltem már, a pólók és alsóneműk tényleg nagyobbak voltak, mint amekkorák kellettek volna, ezért visszaküldtem, a pénzt visszaküldték.
2016. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
155 cm 80 kg vagyok!! Nekem nadrág ruha póló mindíg jó volt eddig amit rendeltem 40/42 méret!! Nadrágból a legalacsonyabbat kell rendelni pont jó nem kell elvágni belőle :-)
2017. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a rugalmatlan anyagú felsők nem jöttek be (dzsekik, blúzok), nincs egyáltalán szabásuk, olyan kályhacső alakra illenek, elállnak a hátamnál, mintha púpos lennék (szűkíteni kellett). Én 156/65 vagyok.
2017. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!