Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincsenek túl extrás ruháim....

Nincsenek túl extrás ruháim. Hok tudok venni jókat? Tippeket mihez vegyem fel?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 19:18
 1/3 anonim válasza:
35%
Szerintem nem muszáj azért új ruhákat venned mert nem extrásak . Viszont ha vékkép uj fazonu ruhákat szeretnél vagy esetleg kicsit feldobottakat akkor a régieket ( a nem extrásakat ) dobd fel egy kicsit. Pl: Fogj egy egyszeru pólót és alkoholos filcel vagy akár textil festékkel tegyél rá dolgokat amiket szeretsz , tegyél rá szegecseket ilyesmik . vagy ha azokat a ruháidat vékkép elszeretnéd hanyagolni akkor ajánlom a Hadát. ( Turi ) Viszont !!!!! - jóminőségű . Ha kifogod a jócukkat joljársz anyagilag is meg lesz jó cuccod amit ha felveszel nem mondja meg senki hogy HÁDÁS. Szoval :) Remélem segitettem valammit
2016. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam csinálni, hogy cipőt, nadrágot, kabátot újonnan veszek, stílusomhoz illő, nekem tetsző jól variálható alapdarabokat. (közrejátszik az is, hogy turkálóban még nem találtam rám való nadrágot)


Pólók, blúzok kapcsán pedig rászabadulok a turkálókra. Nagyon olcsón lehet csinos darabokat találni. Ma 830ft-ért 5 felsőt vettem különféle alkalmakra, hétköznapra, bulira és vizsgára is találtam valamit.

Ha felveszem a szimpla fekete magassarkúm egy fekete farmerral és a csinos blúzzal mehetek is vizsgázni. Ha este a felsőt lecserélem egy szűk peplumra, feldobok egy élénkebb rúzst, egy-két feltűnőbb ékszert indulhatok bulizni. Ha jó alapdarabjaid vannak arra nagyon könnyű építkezni.

2016. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) :D
2016. szept. 1. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!