Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék mintás, zenekaros...

Hol tudnék mintás, zenekaros pólókat venni?

Figyelt kérdés

Sok helyen néztem de vagy drága, vagy nagyon ízléstelen. A bershkában meg ezekben nem igazán láttam ilyet.

16/L


2016. aug. 31. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen zenekar?:)
2016. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
Ha mindegy milyen zenekar,csak banda legyen,mert jól néz ki rajta a smiley,a nyelv,vagy villám,akkor pedig maradjon csak a Bershka,P B,meg ilyenek.
2016. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
általában rappet szoktam hallgatni, tényleg nem akarok pózerkedni, szóval ha tudtok segíteni :S
2016. aug. 31. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:

(1.)

Próbálnék segíteni, ha megmondanád, hogy milyen bandára gondolsz. Ha "csakúgymertjólnézki" vennél fel egy AC/DC felsőt, akkor ne. Tényleg ne. Tudom, hogy baromi nagy divat lett, de hidd el, ez inkább gáz, mintsem "menő".

Én inkább rockot hallgatok, rap zenében nem igazán vagyok otthon. Mondjuk Linkin Parkot szereted? Ha mondasz egy zenekart, akit szívesen hallgatsz, keresek neked pólót, vagy legalábbis megpróbálom :)

2016. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

uhh nagyon köszönöm utolsó :)

- the weeknd

- Kid Ink

- Fetty

- Chris Brown

- Tyga

- Lil Wayne

- Drake

előre is köszi és mindenkinek ment a zöld kéz

2016. szept. 2. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Aliexpress szóba jöhet? Ott vannak ilyenek olcsón:)


[link]


[link]


[link]


[link]


(nem ismertem az előadókat, csak beírtam 1-2t)

Érdemes lenne körülnézned Alin a saját kulcssavaiddal, mégiscsak te ismered az előadókat:)

2016. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) ment a zöld kéz
2016. szept. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!