Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell minden nap más...

Miért kell minden nap más póló viselni? Ha egy pólót hordok egy napig, de nem izzadtam bele, akkor is dobjam a szennyesbe?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha mást nem, egy kis öblítős vízbe áztasd be, én így szoktam.

De egymás utáni napokon ne vedd fel, az ilyen osztálytársaimat mindig is kinézték, ha ki volt mosva a ruhájuk, ha nem. :/

Úgyhogy én sosem hordtam 2 egymást követő napon ugyanazt a pólót, ha nem is volt semmi baja. :)

14/L

2016. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, csúnyán néznek az emberre :). Ha nem büdös/koszos, vedd fel nyugodtan mégegyszer.
2016. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenről sose hallottam, 3-4 napig is hordok egy pólót, senkit nem zavar, ha nem koszos, nem izzadok bele akkor nem fogok másikat felvenni. Minek?
2016. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BulmaSwan ***** válasza:
Nekem is attól függ, hogy beleizzadok-e, vagy nem, hogy bedobom-e a szennyesbe. Ha nem izzadtam bele és nem lett koszos, akkor visszarakom a szekrénybe. Egymást követő nap nem szoktam hordani ugyanazt, max akkor, ha nem vagyok otthon és nincs más.
2016. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy beleizzadva, akkor még egyszer simán felveheted, csak ne egymást követő napon.

Nyáron például mindennap más pólóban vagyok, minimális szag keletkezik, ha megszagolom a hónalját. Másnap ez már érződne is.

Többi évszakban viszont nem izzad az ember (pl. iskola).

2016. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!