Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kicserélteti a...

Hol lehet kicserélteti a fehérneműt ha nem jó?

Figyelt kérdés

A barátnőmet szeretném meglepni valami csini fehérneművel. Budapesten hol lehet úgy vásárolni, ha esetleg nem lenne jó a méret vagy nem tetszene neki akkor vissza adható és levásárolható az összeg!?

24/F



2016. szept. 3. 02:28
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ja mindkettő sértő amit az első írt..

Szerintem inkább parfümöt vegyél neki, vagy próbáld meg kiderítenia fehérnemű méretét, bár nemtom mióta vagytok együtt én már 3 hét után tudtam ;)

2016. szept. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként fehérneműt nem cserélnek, csak ha becsomagolva vetted, és sértetlen a csomagolás.
2016. szept. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha használt, akkor már legfeljebb csak valami perverz japánnak tudod eladni
2016. szept. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt, de baszhatom h tudom a méretét, azt is tudom hogy 37es a cipője, de ennek ellénre volt olyan ami nem volt jó. És haverom mondta, hogy ő olyan helyen vett ahol kitudta cserélni azt ami nem jó, csak szerencsétlenje pasi. Nem jegyzi meg a mindenféle butikokat.
2016. szept. 3. 08:45
 5/7 A kérdező kommentje:
De köszke 2 helyet is találtam ;)
2016. szept. 3. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég elszomorító, hogy vannak olyan helyek, ahol visszaveszik a bontott csomagolású fehérneműt-.-

Egyébként lopd el azt a fehérneműjét amihez hasonlót szeretnél venni, és mondd az eladónak hogy ekkora kéne. Mert máshogy vannak méretezve a dolgok de ha ott van egy példának, akkor össze lehet hasonlítani.

2016. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó ez jó ötlet, köszönöm ;)
2016. szept. 3. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!