Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondják, hogy turkálóból...

Miért mondják, hogy turkálóból ne vegyen az ember fehérneműt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Te mit gondolsz ?
2016. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy az is ugyanolyan, bármelyik ruhadarab. Nekem is van pár onnan, és mindegyikkel elégedett vagyok.
2016. aug. 25. 23:55
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
volt ismerősöm aki egy nagy turkáló láncnál dolgozott, igaz mint könyvelő, de ő azt mondta mindent fertőtlenítenek. de ugye azért mondják, hogy ne kapj el valamit.
2016. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Miután hazaviszed úgyis megy egyből a mosásba, nem? Akkor meg tök mindegy, hogy onnan veszed-e vagy áruházból :D Áruházakban ugyanúgy felpróbálják a bugyikat/melltartókat/bikiniket. Az sem túl higiénikus... Ki kell mosni és ennyi.
2016. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
csak gondolj bele, hogy mi minden mehetett pl egy bugyira, blöá. én nem vagyok finnyás, vásárolok turkálóból, de bugyit, azt SOHA! nem igaz, hogy valakinek nincsen 500 forintja új bugyit venni.
2016. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Jó, persze, de azt kimosod és utána nem kell belegondolnod mert tiszta lesz.

Ennyi erővel gondolj bele ha egy légy rászáll a kajádra vagy a poharadra vagy bárhova. Tudod mennyi baci van a lábán és mennyi sz*ron járkált előtte?

Vagy ha leülsz a tömegközlekedéses eszközök székeire. Bármilyen csöves/alkoholista/ápolatlan ember ülhetett előtted. Vagy a kapaszkodók vagy még sorolhatnám. Számos undorítóbnál undorítóbb dolog létezik. Legalább a bugyit kimosva veszed fel.

2016. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Nehogy azt hidd, hogy a mosással minden kijön és olyan lesz, mint az új. Még a reklámokban is csak "a baktériumok 99%-át eltávolítja" :)
2016. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
még a saját fehérneműdet sem célszerű hosszú évtizedekig tartogatni, mert egyszerűen x használat után már nem lesz olyan higiénikus meg elrongyolódik. azt nem értem, miért turkálóból, amikor már lehet újonnan is venni nem túl drágán? nem érdemes azt 200 forintot pont ezen megspórolni. szerintem ez igénytelenség.
2016. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a ruháimat kizárólag turkálóban veszem, KIVÉVE a cipőket és a fehérneműt. Nem tudom milyen ember hordta előttem, volt-e valamilyen fertőző betegsége. Oké, egy felsőre vagy nadrágra is lehet azt mondani, hogy ugyanúgy érintkezik a bőrrel és nem tudni ki viselte előttem meg ki fogdosta össze, de azért más a két dolog. Szerintem a fehérnemű egy közvetlen és személyes dolog, nem akarom hogy olyan bugyi érjen a micsodámhoz, amit lehet előttem egy nemibeteg hordott (mégha ennek kicsi is az esélye). Tisztelem annyira a testem, hogy fehérneműt, cipőt és zoknit újat veszek. A saját, újonnan vásárolt bugyimat sem szeretem felvenni ha már sokat használtam, nemhogy MÁSét...

De nekem mindegy ki honnan veszi, más úgyse tudja, legalábbis még nem találkoztam olyannal, aki az utcán megállított hogy közölje, használt bugyit hord...

2016. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
38%
Mert ott semmit ne vegyel
2016. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!