Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni 45-ös magassar...

Hol lehet venni 45-ös magassarkú cipőt?

Figyelt kérdés
Meghívtak koszorúslánynak egy esküvőre, és szeretnék venni egy szép magassarkút,eddig még nem nagyon volt ilyen cipőm mert nem találok a méretemben, hol lehet vajon ilyet kapni.

2016. szept. 4. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
45???? Hát ilyen 90%-ra mondom hogy nem találsz mert ez már elég férfi méret.
2016. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos eddig sem találtam.
2016. szept. 4. 09:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm 43mas lábára sem kap soha sehol szép cipőt. Ferficipot hord.
2016. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erdemes lenni cipesszel csinaltatni. Nem tudom merre laksz, Szolnok megyeben es kornyeken tudok olyan helyeket, ami kifejezetten nagy labu noknek van, akar kesz cipok, akar cipeszt, aki foglalkozik ilyennel. Van egy ugyanekkora labu baratnom :)
2016. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ekkora lábú csajt, nagyon nehezen talál magára cipőt. Két lehetőséged van, mert boltban valószínűleg nem fogsz találni: Vagy csináltatsz egy jó cipésszel, vagy keresel egy transzvesztitáknak ill. transzneműeknek forgalmazó céget. Vannak ilyenek, mivel akik esetleg nemátalakító műtéten esnek át, a lábméretüket nemigen tudják befolyásolni. Esetleg rendelni is tudsz, ha az országban nem találsz ilyet elérhető áron vagy egyáltalán. Ha széles is a lábfejed, akkor meg főleg.
2016. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 43 as nincs ekkorában.
2016. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. szept. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2016. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!