Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet elegáns ruhákat...

Hol lehet elegáns ruhákat venni szerény pénzügyi lehetőségekkel?

Figyelt kérdés

Nekem főleg olcsó de inkább sportos ruháim vannak, (farmer, pólók stb. ) de új munkaköröm miatt kösztümös megjelenés kell, ez az előírás. Nekem mindössze egy van. Néztem turikat, de megköszönném, ha esetleg valami konkrét helyet tudnátok ajánlani Budapest területén, mert tudom sok van, és sajnos nincs időm végigjárni,és sokat válogatni. Van valakinek egy megbízható helyről tudomása?

Nagyon köszönöm!



2016. szept. 5. 08:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Néztem a Hádát, meg az Angexet, de ott is elég drága holmik vannak, esetleg kis névtelen bolt ötlete is jól jönne, nagyon köszönném!
2016. szept. 5. 08:19
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sajnos turit nem tudok ajánlani, de eszembe jutott, hogy a Vaterán is megérné szétnézned.
2016. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az ötletet! Megnézem a Vaterát is, mindenképpen!

Ott ugye nincs lehetőség cserére, mert próbálni sem lenne rossz,alacsony vagyok, és mindig bajos a méretemben kapni nadrágot. A blézer és a blúzok nem nagy baj, ha kicsit bővebbek, csak a nadrág miatt. Megnézem a Vaterát is!

2016. szept. 5. 09:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Épp a turit szerettem volna javasolni, de láttam, hogy írtad, hogy neked nem jött be. Én is vettem ott egy-két elegáns ruhát, és a C&A és hasonlókhoz képest olcsók. Esetleg kilós turit nézd meg.
2016. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, de csak a Hádát, meg Angexet néztem turiban, de hallottam hogy vannak névtelen kis boltok is úgymond, mert pl a Hádában is 12ezer forint felett volt egy fekete kosztüm, és kellene legalább 2 garnitúra a meglévő mellé. Nem tudom, sokaknak olyan szerencséjük van, hogy sikerült olcsón hozzájutni használt ruhákhoz. Kedvelném a turit nagyon, ha tudnék egy kisebb boltot, mert a a Háda is meg Angex is áruházban volt, gondolom ott a bérleti díjak miatt is adják ilyen áron. Ami egyébként nem lenne drága, de most ennyit nem tudok kiadni érte, és gyakorlatilag mivel előírás, a meglévő mellé gondoltam, hogy 2 komplett kosztümöt szeretnék venni, aztán fizetés után majd akár a Hádában is, csak most égető szükség van :)
2016. szept. 5. 10:50
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez olcsóbb, mint a Háda.

2016. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hű, de jó, nagyon köszönöm! És van a XI. kerületben is, látom a linket! Holnap be is térek oda, nagyon köszönöm!
2016. szept. 5. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Szívesen! Anyám fél ruhatára innen van, legutóbb 3000 forintért vett egy hibátlan bőrkabátot. Többször megéri betérni, viszonylag gyakran cserélik a készletet, hátha szerencséd lesz! :)
2016. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok, és nagyon örülök, köszönöm! Az szuper, egy bőrkabátot 3000 Ft-ért? Na, ilyen hely kell nekem, nagyon bízom, hogy sikerrel járok holnap, ha ilyen jó árak vannak, még lehet, hogy egy-két blúzt is ki tudok hozni a keretemből a kosztümök mellé! :)
2016. szept. 5. 11:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Szorítok! :)
2016. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!