Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát ajánlotok nekem,...

Milyen ruhát ajánlotok nekem, és hol tudnám beszerezni?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet, hogy rocker vagyok jó ideje, de ez az öltözködésemben nem nagyon nyilvánult meg. Eléggé zenebolond vagyok, és szépen lassan szeretnék ehhez alkalmazkodni kinézetileg, de csak szolíd formában. Ilyen bőr karkötőket, barna/fekete nadrágot, és valami ehhez passzoló felsőt keresnék. Találtam már netes boltokban, de eszméletlenül drága. Egy punk nadrág 23 000ért. Mondjuk jól néz ki, de akkor ilyen magas árakban gondolkodjak?
2008. okt. 1. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Turkálók (angol holland), persze olyan ami nem volt annyit használva és szép :) És azok nem is olyan drágák ;)
2008. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha áttakarsz menni rockerbe azt fokozatossan tedd.Ne egyik napról a másikra.Amúgy nem kell a legdrágább ruhákat megvenned.Nadrágnak megteszi egy sima fekete farmer, vagy akármilyen más anyagból készült sötét naci.Pólónak meg valami fekete, de egyáltalán nem kell bőnek lennie, sőt sokkal jobban néz ki ha ilyen nőcis.De nem is muszáj feketének lennie csak rózsaszín meg csilli-villi ne legyen.Én tudom még ajánlani a szürkét és pirosat.A kiegészitőkre kell nagyobb hangsúly.Pl.szegecses öv , karkötők meg nyaklánc.És ezeket az cuccokat nem csak kimondottan rocküzletekben tudod megvenni hanem akárhol máshol csak észre kell venni.Én sem vásárol ilyen darkshopokból mert drága, inkább beszerzem a piacon vagy akár a plázában.
2008. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hy, remélem nembaj ha linket adok meg legalábbis a pontokat kiveszem,na szóval én innen szereztem be ruhákat olcsón pulóvert illetve pólót, nadrágot meg próbálj turizni mert csak ott vannak jó cuccok,www headbanger hu ,
2009. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Jó választ találtam.. Mert én Divat tréner vagyok.

Az alkatodtól is függhet ha alma stilus,avagy testű vagy a lazább, nagobb méretű ruhák, vagy szoknyák állnak jól ,vagy magas sarkú cipő(lapos talpú nem állhat jól).



Ha körte stílus vagy nem érdemes kitüntetni, kimutatni a vékony hasadat azért mert furcsa hogy a hátsórészed nagyobb mint eggyel feljebb ezért inkáb farmer avagy bársony nadrág és ing vagy póló de a legjobb a kosztümös ruha..



Ha magas és vékony vagy akkor persze ezeket a jó idomokat kell kihangsúlyozni Testre simuló szoknya, bőr avagy farmer szoknya topp, tunika.

cipőre minden stílus mehet.



turkálókban is érdemes lehet turkálni, de míg megveszed egyszer a boltban a jót és az több évig is jó lehet én azt választanám. az ország öszes megyéiben a nagyobb,a vagy kissebb boltokban is eggyaránt jó cuccokat lehet venni..


Higy nekem én ezzel foglalkozom!

2009. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!