Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Mit gondoltok milyen...

SOS! Mit gondoltok milyen ruhába menjek holnap?

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék egy kicsit jobban kinézni a szokásostól egy bizonyos fiú miatt. (Igen tudom és egyetértek azzal, hogy az iskola nem a divatról szól!)

Leírom nektek hogy milyen ruháim illetve cipőim vannak:)

Pólók: van fekete rövid ujjú, haspólók (de persze nem azok a nagyon has felé érők) van rózsás pólóm illetve bézs, enyhén csillámos póló

Pulcsik: a mostanában "divatos" egyszínű katona zöld (bebújós)

Nadrágok: van fekete, fehér, katona zöld, bézs és mustár színű

Cipők: rózsás, fekete adidas, szürke all star és fehér. (Ezek mind tornacipő jellegűek)

Van farmerkabátom is.

A hajam kiengedve, kivasalva lenne és a tetején összefogva, bekontyolva.

Köszönöm!

14/L



2016. szept. 6. 19:19
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szia. Azt nem tudod, hogy a fiúnak milyen típusú lányok jönnek be? Hátha az alapján tudnék segíteni. Amúgy, szerintem a hajad ne legyen felkonytyolva felül, mert az annyira tucat. Ha kevés hajad van, akkor hagyd kiengedve. De ha dús, akkor valahogy kösd fel, hogy látszódjon az arcod. :)
2016. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Szerintem amúgy az enyhén csillámos felső meg a fekete nadrág mehet, meg a fehér cipő, meg akár a farmerkabát is, ha hűvös van reggel. :) Amúgy remélem segítettem és csábítsd el a fiút. ;) #előzővagyok
2016. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A fiúnak sajnos barátnője van, de állítólag nagyon hasonlítok rá. Köszi a válaszod!:)
2016. szept. 6. 19:34
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy milyen típusú lányok jönnek be neki (stílusra) de ahogy látom mindig megnéz amikor elmegyek előtte, és köszönöm a ruhával kapcsolatos válaszodat is!
2016. szept. 6. 19:37
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Azzal nem sokra mész, ha hasonlítasz a barátnőjére, nem fog vele összekeverni és véletlenül veled járni. Nem gonoszkodásból mondom, hanem "barátnő"-ként.


De a kérdésedre válaszolva: fekete rövidujjú, fehér nadrág, fekete Adidas, farmerkabát. A hajad kiengedve, hullámosan.

2016. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen-igen tudom hogy nem fog összekeverni minket, csak olyan furcsán "viselkedik" velem, igaz még nem beszéltünk. Neked is köszönöm a tanácsod!:)
2016. szept. 6. 19:48
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a kedvenc cuccodba menj!

Ha valamiben feszengsz,mert kényelmetlen,az elég visszataszító.

2016. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:) azért még várok 1-2 ötletet.
2016. szept. 6. 20:13
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hanyagold ezt a srácot. Ha van barátnője és boldog vele akkor ne rondits bele az életükbe. Amúgy sem ő lesz életed nagy szerelme, ehhez még úgyis fiatal vagy. Egy fiú meg ne a ruháid alapján szeressen beléd hanem azért aki te vagy. Úgy öltözködj ahogy neked jól esik ami neked tetszik. Amiket megg leirtal h milyen ruháid vannak... Te sem vagy túl nagy egyéniség. Teljesen átlagos ruhák. Semmi különleges nincs benne. Biztos lesz olyan alkalom amikor majd rendesen kicsipheted magad, pl bálokon vagy ilyesmiken. De ahoz te még fiatal vagy. De ez csak az én véleményem. Le lehet pontozni de én akkor is így gondolom.
2016. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy olyan nagy boldogsag lehet a kapcsolatban ha a fiu a baratnoje mellett nezeget.. Egyebkent csak azokat a ruhaimat irtam le ami eszembe volt, ki van mosva es ennek az idojarasnak megfelel.
2016. szept. 6. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!